AOC AGON AG241QG vs DELL S2417DG

Kuty

Hectopat
S2417DG olan model iki gün önce elime ulaştı. Rev02 versiyonunda Color Banding sorunu yok deniyordu ama görüyorum ki halen var. DELL sitesinin Türkçe desteği var mı bilmiyorum bile. Biraz araştırdım yurt dışı numaralar çıkmakta. Muhtemelen bunu geri iade edeceğim aldığım mağazaya. Konu başlığındaki AG241QG ile S2417DG arasında ne gibi fark vardır? S2417DG olandan Color Banding sorunu yüzünden soğudum diyebiliriz. Üstüne 700-800₺ ekleyerek diğer modeli alırsam sizce durduk yere masraf mı yapmış olurum? Bu monitörü de (AG241QG) kullanan arkadaşlar fikirlerini belirtirse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef aynı model benim de dün elime ulaştı. Color banding ve ghosting mevcuttu 3 saat sonra geri iade ettim ,ben de şimdi yeni monitör bakıyorum.

Monitörde ,display kısmından normal moddan fast moda alınca sayfada yazıları aşşağı indirirken yazıların arkasında iz çıkıyor.

Evet ,herhangi bir forumda veya yazıda sayfayı aşağı kaydırırken(fare tekerleği veya sağ taraftaki imleçten bahsediyorum),yazılara bakarsan arkasında ghosting efektinin çıktığını göreceksin.

Anladım. Ben de Color Banding sorunu yüzünden vermek istiyordum. AOC AGON AG241QG Satın alacağım birazdan. Umarım bunda sorun yoktur :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı