AOC C24G1 alınır mı?

Alınmaz, 24g2u varken, hatta hiçbir VA alınmaz bu bütçede IPS modeller varken.
24 inçte renk gamutu değerlerinin ve LFC'nin hissedilmemesinin manası nedir? Önümüze geleni alalım o zaman.
Affedersin de bir bilmişsin renk değeri tutturuyorsun. Renk değeri her şey demek değil. Her konuda kağıt üstündeki renk değerlerini önde tutuyorsun panel kalitesinden bağımsız. VA panelde IPS panelde kullanan biri olarak IPS'in yanına yaklaşamaz VA.

Affedersin de bir bilmişsin renk değeri tutturuyorsun. Renk değeri her şey demek değil. Her konuda kağıt üstündeki renk değerlerini önde tutuyorsun panel kalitesinden bağımsız. VA panelde IPS panelde kullanan biri olarak IPS'in yanına yaklaşamaz VA.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu klasik tabloyu aklında tuttun sanırım.

Önerdiğiniz monitör 2k civarı, c24g1 ise 1600 TL'lerde. 400 TL fark bana kalırsa aynı bütçeden sayılmamalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu klasik tabloyu aklında tuttun sanırım.
Keşke sadece videolardan izlemeyle olsaydı. Canlı olarak iki panelinde farklı modellerini deneyim ettim sen video atma peşindesin. Kendimde VA panel kullanıyorum emin ol siyahlar harici hiçbir artısı yok. O siyahlarda da tam karşıdan bakmazsan beyazlaşmaya başlıyor.
Önerdiğiniz monitör 2K civarı, C24G1 ise 1600 TL'lerde. 400 TL fark bana kalırsa aynı bütçeden sayılmamalı.
C24G1 normalde 1900 civarlarında, piyasayı biraz takip edersen indirimde 24G2U da o seviyelere düşüyor.

Keşke sadece videolardan izlemeyle olsaydı. Canlı olarak iki panelinde farklı modellerini deneyim ettim sen video atma peşindesin. Kendimde VA panel kullanıyorum emin ol siyahlar harici hiçbir artısı yok. O siyahlarda da tam karşıdan bakmazsan beyazlaşmaya başlıyor.
Tecrübe ettiğin modelleri bilmeden neye göre yorum yapılabilir? Eğer ki değerler eşit olduğu zaman elbette IPS daha iyi renkler verecektir fakat bu durumda hayır

C24G1 normalde 1900 civarlarında, piyasayı biraz takip edersen indirimde 24G2U da o seviyelere düşüyor.
Alıcının şu zaman diliminde alacağını hesap ederek söyledim.

https://www.hepsiburada.com/lg-24gn...-full-hd-freesync-ips-monitor-p-HBV000017CGNX bu monitör hakkında ne düşünüyorsunuz? Sağa sola dönememe dışında bir eksiğini görmedim ve IPS panel.

Alıcının şu zaman diliminde alacağını hesap ederek söyledim.
Hocam bütçe belirtmemiş bende genel fiyatı üzerinden konuştum.
https://www.hepsiburada.com/lg-24gn...-full-hd-freesync-ips-monitor-p-HBV000017CGNX bu monitör hakkında ne düşünüyorsunuz? Sağa sola dönememe dışında bir eksiğini görmedim ve IPS panel.
O fiyata alabileceğiniz en iyi model sanırsam. 24g2u'dan hızlı ama renk canlılığı olarak geride.

Geri
Yukarı