AOC C24G1 alınır mı?

BeKoO41

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  

AOC C24G1 24" 1ms Full HD​

Bu monitöre aşık oldum tam aradığım tarz bir şey ama biraz pahalı, indirim bekliyorum. Ancak biraz bakındığımda bazılarının sorunsuz deyip bazılarının çok problemli 6 ay sonra ghosting vb. sorunların ortaya çıktığını ve servisle baya uğraşılması gerektiğini gördüm. Sizce bu alınır mı?
Bunun haricinde Maksimum 2200-2300TL'ye kadar öneri yapar mısınız taksitli alacağım. İstediğim özellikler;
Min. 144hz
1920X1080 çözünürlük
En az 23.5 inç
Panel fark etmez ama en çok VA panel var zaten
Gecikme de çok hissedilmediğinden önemli değil
Mümkünse Curved ( uzun süre kullandığım ve gözlerim yorulduğu için önemli, oyunlarda da çok daha iyi performans sergiliyorum)

Yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar.

Bahsi geçen monitörü bir sene kullandım, herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Bu yönden önerebilirim.

Curved sevmediğim için deneyimim de fikrimde yok hocam.

Hocam gerçekten birbirinden güzel monitörler ama bir de aynı fiyatlarda Curved öneriniz var mı acaba?

Hocam?

Hocam gerçekten birbirinden güzel monitörler ama bir de aynı fiyatlarda Curved öneriniz var mı acaba?

Hocam?

Sanırım çok şanslısınız. Şu an aşık olduğunuz model 1900 TL
Çok özür diliyorum. Yardımcı olmak amacıyla atmıştım fakat tekrar baktığımda ölü pikselli monitörmüş.

Son düzenleme:
Curved sevmediğim için deneyimim de fikrimde yok hocam.

Sanırım çok şanslısınız. Şu an aşık olduğunuz model 1900 TL
Çok özür diliyorum. Yardımcı olmak amacıyla atmıştım fakat tekrar baktığımda ölü pikselli monitörmüş.
Hocam satıcı ürünlerde 1-3 ölü piksel olduğunu ama sıfır olduğunu ve tam kutu içerikli 3 yıl aoc garantili olduğunu söylüyor sizce ne kadar güvenilir? Yorumlar da çok kötü durmuyor ama bilemedim, birde aoc'un piksel garantisi yok mu ölü piksel çıksa bile servise göndertebilirim gibime geliyor. Sıfır açılmamış aoc garantili ama ölü pikselli nasıl oluyor acaba.

Gerçekten konu hakkında fikrim yok ben normal sıfır kutu monitör sanıp atmıştım. Daha iyi bilgili birisi yardım eder muhtemelen.

Şu an kullanıyorum. Masanız küçükse, monitörün ayakları dışında sorun yok. Mouse ve klavye monitörün ayaklarına denk gelebiliyor.

Geri
Yukarı