AOC C24G1 alınır mı?

Bütçe
1600 TL

locatelli

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar RTX 3060 serisi ekran kartı ile uyumlu monitör arıyorum. Göz yormayacak ve renk kalitesi iyi monitör önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca bu monitör nasıldır?

Bütçem: 1000 - 1600 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 ay kullandım memnundum. Piksel çok çıkıyor diyorlar ama bende hiç çıkmadı, şu an ASUS TUF VG24vq kullanıyorum memnunum.

Kesinlikle öneririm kendimde kullanıyorum yaklaşık 3 aydır gayet memnunum herhangi bir sorunla karşılaşmadım gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.
Sırf IPS panel diye alınacak diye bir monitör olduğunu düşünmüyorum c24g1 daha iyi bence.

Kesinlikle öneririm kendimde kullanıyorum yaklaşık 3 aydır gayet memnunum herhangi bir sorunla karşılaşmadım gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Sırf IPS panel diye alınacak diye bir monitör olduğunu düşünmüyorum C24G1 daha iyi bence.

Ama aynı fiyat ve IPS renk açısından daha iyi yani ileride Photoshop falan yapacaksa da işini görür hem oyun açısından da iyi 144 Hz bence bir de ASUS olması bence daha mantıklı ama onun bileceği bir iş.

Ama aynı fiyat ve IPS renk açısından daha iyi yani ileride Photoshop falan yapacaksa da işini görür hem oyun açısından da iyi 144 Hz bence bir de ASUS olması bence daha mantıklı ama onun bileceği bir iş.
Hocam ben zaten oyun için önerdim ayrıca hem 144Hz hem curved ve istediğin gibi sağa sola aşağı yukarı ayarlayabiliyorsun o fiyata C24G1 daha iyi diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı