AOC C24G1 alınır mı?

cherrwy

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,
Dün bir sistem sipariş ettim fakat alacağım monitör kavisli ve daha önce hiç kavisli ekran kullanmadım. Film, oyun ve edit için kullanacağım sizce işimi görür mü?

Bunu almayı düşünüyorum. Ölü piksel var görünüyor. Sizce ne kadar çıkar ya da sorun olur mu? Fiyatı bayağı inmiş çünkü.
Cevaplarsanız çok sevinirim ^^.

Alınmaz. 1900TL'ye ölü pixelli ya da çizikli model alıyorsunuz başlığa bakarsanız ürünün. 1-2 ay önce İtopya'dan sıfırını 1650TL'ye aldım. Sorunsuz üründe bile ghosting var. Başka modellere yönelin.

Ölü piksel keyfini kaçırmayacaksa kavisli çok bir şey fark ettirmiyor açıkçası. İşini görebilirsin AOC kötü bir marka değil.

Alınmaz. 1900TL'ye ölü pixelli ya da çizikli model alıyorsunuz başlığa bakarsanız ürünün. 1-2 ay önce İtopya'dan sıfırını 1650TL'ye aldım. Sorunsuz üründe bile ghosting var. Başka modellere yönelin.
Haklısın tabi ama itopyada şuan fiyatı 3.300 tl civarı ve ürün yorumlarında ölü pixel olanı alsamda çıkmadı diyor. Ghosting sorununu çok mu yaşıyorsunuz?
Ölü piksel keyfini kaçırmayacaksa kavisli çok bir şey fark ettirmiyor açıkçası. İşini görebilirsin AOC kötü bir marka değil.
Ya küçük bir ölü pikseli sorun etmem ama sizce göze batar yada büyür mü? Büyürse sıkıntı olabilir.

Haklısın tabi ama itopyada şuan fiyatı 3.300 tl civarı ve ürün yorumlarında ölü pixel olanı alsamda çıkmadı diyor. Ghosting sorununu çok mu yaşıyorsunuz?

Ya küçük bir ölü pikseli sorun etmem ama sizce göze batar yada büyür mü? Büyürse sıkıntı olabilir.
Ölü pixel olduğunu görmemiştim, %90 ihtimalle büyür almayın.

Haklısın tabii ama İtopya'da şu an fiyatı 3.300 TL civarı ve ürün yorumlarında ölü pixel olanı alsamda çıkmadı diyor. Ghosting sorununu çok mu yaşıyorsunuz?

Apex'te Fortnite'da falan kayıyorum her yer pixel pixel çok belli ediyor. Renkleri o kadar iyi değil farklı modellere yönelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı