AOC C24g1 görüntü sorunu

Burakcdemir

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, ben hafta içi bu monitörü Vatan'dan test edip almayı düşünüyorum fakat memnun kalanlarla birlikte bir o kadar da görüntü sorunları konuları kol geziyor. Memnun kalan var mı bu monitörden bana bir yardımcı olun lütfen.

Görüntü sorunu ne bilmiyorum ama sanırım modu değiştirdikten sonra piksel piksel video vs izlerken oluyor onun için modu off a çekerseniz düzelir 10 numara monitör.

Arkadaşlar, ben hafta içi bu monitörü Vatan'dan test edip almayı düşünüyorum fakat memnun kalanlarla birlikte bir o kadar da görüntü sorunları konuları kol geziyor. Memnun kalan var mı bu monitörden bana bir yardımcı olun lütfen.
Hocam hiç çekinme al ben c27q1 kullanıyorum aşırı memnunum hiç bir sıkıntısı yok arkadan aydınlatmalı olduğu için parlaklık cok iiyi contrastını sevdiğin gibi ayarladığında cok memnun oluyorsun ekranın renkleri çerçevesiz tasarımı pivod ayağı olsun 144hz 1 ms fiatına göre cok iyi bir mönitör öneririm

Hocam hiç çekinme al ben c27q1 kullanıyorum aşırı memnunum hiç bir sıkıntısı yok arkadan aydınlatmalı olduğu için parlaklık cok iiyi contrastını sevdiğin gibi ayarladığında cok memnun oluyorsun ekranın renkleri çerçevesiz tasarımı pivod ayağı olsun 144hz 1 ms fiatına göre cok iyi bir mönitör öneririm
Hocam ölü pikselden korkmuyorum test ederek alacağım ve sonradan çıksa bile garanti kapsamında değiştirebilirim. Tek korkum şu ghosting olayı onu overdrive strong moduyla neredeyse yok denecek kadar azaltabiliyormuşuz sanırım. İkinci olarak da arkadaşların dediği gibi pikselleşme sineklik gibi şeyler :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı