AOC C24G1 nasıl bir monitör?

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
İlk defa 144 Hz 1 ms monitör alacağım ve bu monitör bayağı ilgimi çekti. Gerek tasarımı olsun gerek Curved özelliği olsun hoşuma gitti açıkçası. Daha önce 144 Hz kullanmamış biri olarak bu monitörü bana önerir misiniz? LOL ve Call of Duty Warzone oynamayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam anlamıyla kullanabilmek için DisplayPort 2.0 kullanmanızı öneririm. Kablosu farklı fakat internetten temin edebilirsiniz. HDMI pek önerilmiyor. Ayrıca bütçeniz kısıtlıysa 1000 TL'ye 144hz 1MS Lenovo'nun monitörü var avantaj olarak Samsung Panel kullanıyor yani ısınma sorunu vs olmaz.
Lenovo 23.6 144hz 1ms site güvenilir için rahat olsun.

O monitör hakkında deneyimim yok ben bunu kullanıyorum maksimum parlaklık daha fazla diğer özellikleri aynı öneririm.
144hz monitöre 1700 TL vermek biraz fazla abartı geliyor bana. AOC ile arasında pek fark olmayacaktır panel açısından. Ayrıca üstte önerdiğim Lenovo ile de olmayacağına eminim. 700TL az bir para değil cepte kalması en uygunu.

Tam anlamıyla kullanabilmek için DisplayPort 2.0 kullanmanızı öneririm. Kablosu farklı fakat internetten temin edebilirsiniz. HDMI pek önerilmiyor. Ayrıca bütçeniz kısıtlıysa 1000 TL'ye 144Hz 1ms Lenovo'nun monitörü var avantaj olarak Samsung panel kullanıyor yani ısınma sorunu vs olmaz.
Lenovo 23.6 144hz 1ms site güvenilir için rahat olsun.

Vatan Bilgisayar'dan AOC C24G1 alsam yanında DisplayPort ve HDMI kablosu da gelir mi yoksa ayriyeten onu kendim mi satın almam gerekir?

Vatan Bilgisayar'dan AOC C24G1 alsam yanında DisplayPort ve HDMI kablosu da gelir mi yoksa ayriyeten onu kendim mi satın almam gerekir?
Yanında DP kablosu gelir fakat 1.0 gelecektir. 2.0'ı kendin temin etmen gerekli arasındaki farklara YouTube'dan erişebilirsin. Bazı monitörlerde ya da çözünürlüklerde gözle görülür performans artışı yakalıyorsun.

Geri
Yukarı