AOC C24G2U alınır mı?

Bismarck34

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 75 Hz AOC monitor kullanmaktayım. Rekabetçi oyunlara yönelik yüksek Hz'li yeni monitör alacağım.

Bu modeli gözüme kestirdim fakat ufak monitörlerde kavisin hoş olmadığını söyleyen yazılar okudum. Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 75 Hz AOC monitör kullanmaktayım. Rekabetçi oyunlara yönelik yüksek Hz'li yeni monitör alacağım.

Bu modeli gözüme kestirdim fakat ufak monitörlerde kavisin hoş olmadığını söyleyen yazılar okudum. Ne düşünüyorsunuz?

Kavisi güzel,Curved olması, güzel kutu içeriği, malzeme kalitesi, kabloların kalitesi güzel fakat VA panellerde ghosting oluyor ve bu monitörde de mevcut.

Merhaba, 75 Hz AOC monitör kullanmaktayım. Rekabetçi oyunlara yönelik yüksek Hz'li yeni monitör alacağım.

Rekabetçi oyunlara yönelik bunu alabilirsiniz. 0,5 ms 165 Hz TN panel.

Merhaba, 75 Hz AOC monitor kullanmaktayım. Rekabetçi oyunlara yönelik yüksek Hz'li yeni monitör alacağım.

Hoş olmaz degilde kavisin anlamı olmaz hiç yokmuş gibi bir şey. Ben görüp denedigim için söylüyorum. Kafanı ekrana 2-3 cm farkla yaklaşıtırınca kavisi anca anlıyorsun 24 inç monitörde. Kavisin anlamı şu yoksa kavis olmuş olmamış bir anlamı yok. Kavis sayesinde oyunun içine gömülüyor musun gömülmüyor musun? Kavis bunu saglıyorsa işe yarar aksi halde anlamı yok ve 24 inç monitörde bu yüzden kavisin anlamı yok.

Monitör boyut konusuna açıklık getireyim.

24.5 inç monitör, düz olmalı ve 1080p olmalı. Tercihe göre 2K 24.5 inç monitör olabilir ama azınlıgın tercihi olur. Çünkü görüntü çok küçülecek.

27 İnç monitör düz olmamalı ve 1000R kavisli olmalı. 1080p ve 1440p olabilir. Göz ve vücut saglıgı için. 27 inç monitör düz olursa ekranın sag ve sol köşelerini görmek biraz zorlaşacak ve kafanızı sag sol yapmak zorunda kalacaksınız ama çok büyük bir sorun degil. 27 inç düz monitörde alınabilir aslında.

Geri
Yukarı