AOC C27G2AE/BK nasıldır?

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Sanırım bu monitörü bugün alacağım, fiyatı iyi geldi ancak almadan önce son bir kere size de danışayım dedim. Kullanan varsa veya fikrini belirtmek isteyen olursa sevinirim. Lütfen 27'' ile 1080p olmaz tarzı yorum yapmayın. Kendim bizzat denedim ve bu şekilde karar verdim. Teşekkürler.

AOC C27G2AE/BK 27" 1ms 165 Hz FreeSync Premium VA Full HD Curved Gaming Monitör - incehesap.com

NOT: Başka monitör önermenize gerek yok ancak önerecekseniz de 165hz 1ms 27'' ve 2000 TL'den az olarak önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşım kullanıyor çok memnun hocam, alınabilir bir monitör fiyatı da gayet uygun. Bunun 24" sürümünü almayı düşünüyorum ben de.
Teşekkürler cevabınız için. Bizzat deneme fırsatınız oldu mu acaba?

Maalesef hayır ancak sıkıntı yaşamadı kullanan kişi yakın bi arkadaşım, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz beğenmezseniz iade edersiniz zaten.
Anladım. Ben de sıkıntı yaşamam diye umuyorum sanırım alacağım. Tekrardan teşekkürler cevabınız için. Bu arada iade konusunda ölü piksel olayı nasıl oluyor bir bilginiz var mı acaba? Bazıları diyor 1 tane bile olsa alınır birisi diyor 3-4 tane olmadan alınmaz falan. Ama sanırım ölü piksel olsun olmasın 14 iş günü içerisinde koşulsuz iade etme hakkım var değil mi?

Anladım. Ben de sıkıntı yaşamam diye umuyorum sanırım alacağım. Tekrardan teşekkürler cevabınız için. Bu arada iade konusunda ölü piksel olayı nasıl oluyor bir bilginiz var mı acaba? Bazıları diyor 1 tane bile olsa alınır birisi diyor 3-4 tane olmadan alınmaz falan. Ama sanırım ölü piksel olsun olmasın 14 iş günü içerisinde koşulsuz iade etme hakkım var değil mi?
Evet hakkınız var, ek olarak 1 ölü pikseli çoğu teknik servis kabul etmiyor ölü piksel durumunda direk iade ediniz.

Evet hakkınız var, ek olarak 1 ölü pikseli çoğu teknik servis kabul etmiyor ölü piksel durumunda direk iade ediniz.
Evet öyle yapacağım. Aldım monitörü bakalım aldıktan sonra tecrübelerimi yazarım. Cevap için teşekkürler tekrardan.

Geri
Yukarı