AOC C27G2U alınır mı?

IPS panel tam bana göre bir monitör bulamadım. AOC C27G2U modeli vardı gene VA panel. Nasıldır acaba?
VA panellerin asıl amacı oyun değildir o monitörlerde CSGO fln oynayamazsınız ghotingden, alıyorsanız kaliteli bir IPS 27 ince paranız yetmiyorsa yinede 24 alın ilerde biraz daha biriktirip elinizdekini satıp yükseltirsiniz 27ye.

VA panellerin asıl amacı oyun değildir o monitörlerde CSGO fln oynayamazsınız ghotingden, alıyorsanız kaliteli bir IPS 27 ince paranız yetmiyorsa yinede 24 alın ilerde biraz daha biriktirip elinizdekini satıp yükseltirsiniz 27ye.
Hocam baba parası sonuçta. İleride yükselteceğimi zannetmiyorum. Zar zor ikna etmiş babasını almışken iyisini alalım. (Kuzenime alıcaz.)

bunlara bir bakın

bunlara bir bakın
Msi Optix serisi pek önerilmiyor açıkçası. Viewsonic olanı da bilmiyorum. Bir yandan bilgisayar ile beraber gelmesi için aynı anda sipariş vermek istiyorum. Acaba C27G2U modeli (AOC) gözle görülür derecede sorunlar çıkarır mı? Çok takılan birisi değilim. Oyunlarda tatmin etsin yeter.

ne tür bir sorundan bahsediyorsunuz ?
Msi Optix serisi pek önerilmiyor açıkçası. Viewsonic olanı da bilmiyorum. Bir yandan bilgisayar ile beraber gelmesi için aynı anda sipariş vermek istiyorum. Acaba C27G2U modeli (AOC) gözle görülür derecede sorunlar çıkarır mı? Çok takılan birisi değilim. Oyunlarda tatmin etsin yeter
ayrıca MSI'yı kim önermiyor da o kadar genelleme konuşabildiniz, kullanan bir çok insan gayet memnun.

Şu zamanda bana yardım ediyorsunuz teşekkür ederim allah razı olsun. Monitörle beraber tam zamanında gelmesi adına sanırım AOC alıcam. Biraz inceleme videosu izleyip yatacağım bende iyi geceler.

@burakcakar hocam hangi model vardı sizde?

Hocam çoğu optix serisine baktım bayağı bir ghosting sorunu yaşayip geri iade eden var.
Gözle ayırt edilebilen ghosting VA panelde olur, optix serisinin VA panel monitöründe görülmüş ghostingle tüm seriye çop atmak saçma bir yaklaşım. Eğer sıfır ghosting istiyorsanız TN panel alın veya 1ms gtg monitörlere yönelin.

Geri
Yukarı