AOC CQ32G1 vs ASUS VG32VQ

Monitör güzel lakin aynı fiyat bandında 1 ms olanlar bulunmakta, tercihim aynı paralara 1 ms olanı almak olacaktır.
Bu konuda size kesinlikle katılıyorum. Monitörü satın aldığımdan bu yana 1 ay geçti ve aynı durumdan bende geçtim fakat 3Ms gibi bir tepkime süresini inanın gözünüz fark edemez.
Kendi monitörüm;

Bu konuda size kesinlikle katılıyorum. Monitörü satın aldığımdan bu yana 1 ay geçti ve aynı durumdan bende geçtim fakat 3Ms gibi bir tepkime süresini inanın gözünüz fark edemez.
Kendi monitörüm;

Rekabetçi diye nitelendirilen oyunlarla pek aram yok o yüzden 1 ms takıntım da yok ama aynı fiyatlarda alacağım bir ürün, neden daha iyi özellik barındırmasın diye düşünmüyor değilim. Mağaza satış fiyatları samsung modelin çok uçuk 4000'leri bulmakta. İnternet fiyatları evet daha makul fakat, internet üzerinden monitör alma işine güvenmiyorum. Malum alınan her monitörde ölü pixel çıkma ihtimalleri vs. bulunmakta buna ek olarak kargocuların ürünlere karşı sıfır hassasiyeti bulunmakta bildiğimiz üzere ve monitör fazlasıyla hassas bir cihaz. Direk mağazadan deneyerek, iade işleriyle uğraşmadan almak niyetindeyim.

Rekabetçi diye nitelendirilen oyunlarla pek aram yok o yüzden 1 ms takıntım da yok ama aynı fiyatlarda alacağım bir ürün, neden daha iyi özellik barındırmasın diye düşünmüyor değilim. Mağaza satış fiyatları samsung modelin çok uçuk 4000'leri bulmakta. İnternet fiyatları evet daha makul fakat, internet üzerinden monitör alma işine güvenmiyorum. Malum alınan her monitörde ölü pixel çıkama durumları vs. bulunmakta buna ek olarak kargocuların ürünlere karşı sıfır hassasiyeti bulunmakta bildiğimiz üzere ve monitör fazlasıyla hassas bir cihaz. Direk mağazadan deneyerek, iade işleriyle uğraşmadan almak niyetindeyim.
Bu konuda sizi yargılayamam güvenmemekte haklısınız ben monitörü sipariş ettiğimde yılbaşıydı ve elektrikli ısıtıcı geldi sonra iade edip kendi ürünümü yolladılar. Fakat Hepsiburada konusunda içiniz rahat olsun HepsiExpress ile Sedan benzeri bir arabayla teslimat yapıyorlar ve ölü pixel ile karşılaşmadım bu konuda çok titizler ölü pixel olması durumunda direkt yenisini gönderiyorlar. Kargo bana ulaştığında ise gayet sağlam bir şekilde geldi bence bu konuda içiniz rahat olsun.

Bu konuda sizi yargılayamam güvenmemekte haklısınız ben monitörü sipariş ettiğimde yılbaşıydı ve elektrikli ısıtıcı geldi sonra iade edip kendi ürünümü yolladılar. Fakat Hepsiburada konusunda içiniz rahat olsun HepsiExpress ile Sedan benzeri bir arabayla teslimat yapıyorlar ve ölü pixel ile karşılaşmadım bu konuda çok titizler ölü pixel olması durumunda direkt yenisini gönderiyorlar. Kargo bana ulaştığında ise gayet sağlam bir şekilde geldi bence bu konuda içiniz rahat olsun.
Hepsiburada birde peşin fiyat üzerinden taksit yapsa düşünmemek aptallık olur, o yüzden nefret etmeme rağmen vatanbilgisayarın şefkatsiz ellerine kalıyorum, her seferinde . :D

Hepsiburada birde peşin fiyat üzerinden taksit yapsa düşünmemek aptallık olur, o yüzden nefret etmeme rağmen vatanbilgisayarın şefkatsiz ellerine kalıyorum, her seferinde . :D
Benim şuan taksidim devam ediyor peşin fiyat üzerinden taksitlendirildim. Aynı ürün Vatan bilgisayar da 1500TL fazlaya satılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı