AOC E2270SW monitöre OC yapmak zarar verir mi?

Bahadır63

Hectopat
60 Hz olan monitörümü 75 Hz yapmak istiyorum. NVIDIA denetim masasından yapılıyor denedim fakat bir zararı dokunur mu monitörün ömrü azalır mı veyahut başka bir sorun ortaya çıkar mı? Sizce yapmalı mıyım?

Şahsen önermiyorum, deli gibi ısınıyordu. Eğer yapmak istiyor isen konu hakkında bilgili bir insandan yardım almalısın.

Ben 60 Hz Samsung monitörümü sıkıntısız 72 Hz OC etmiştim. Fakat çok bir fark beklememek lazım.
Deneyerek bulabilirsin monitörün desteklemediği HZ değerinde ekran gelmeyecek ayarların 20 sn sonra bir öncekine resetlenecektir.

Ben 60 Hz Samsung monitörümü sıkıntısız 72 Hz OC etmiştim. Fakat çok bir fark beklememek lazım.
Deneyerek bulabilirsin monitörün desteklemediği HZ değerinde ekran gelmeyecek ayarların 20 sn sonra bir öncekine resetlenecektir.

75 Hz'e overclockladım zaten sorun olmadı belki de daha da üstüne deneyebilirim benim sorum stabil bir şekilde görüntü aldığımda o yaptığım overclock monitöre ne kadar zarar verir onu merak ediyorum.

75 Hz'e overclockladım zaten sorun olmadı belki de daha da üstüne deneyebilirim benim sorum stabil bir şekilde görüntü aldığımda o yaptığım overclock monitöre ne kadar zarar verir onu merak ediyorum.

Aynı monitör bende de var şu an ben de yapmak istiyorum ama pek emin değilim. Monitörün hala stabil çalışıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı