AOC G2260VWQ6 Bozuk Renk Sorunu

HDMI ile bağlarsa onun yanındaki kulaklık girişinden ses alabiliyor. Ama DP ile bağlarsa bir kablo daha takması lazım diye biliyorum. Ama zaten kasanın önünde kulaklık girişi varsa orayı kullanmak mantıksız.

Selamlar dostlar. Aynı monitöre sahibim, ölü piksel yok. 75HZ gayet güzel çalışıyor oyun performansı da iyi. Fakat canımı sıkan şey şu, arkadaşın resimde belirttiği olayın tamamen aynısı bende de mevcut. Bu monitörlerde genel bi durum mudur değişime götürmeli miyim? Yaklaşık 1 hafta oldu alalı. Videolarda, resimlerde, masaüstü arka planında dahi siyah-gri arası tonları hatta yer yer renk tonlarını bile bu arkadaşımızın resimde gösterdiği gibi tabiri caizse kalitesiz alıyorum. DP ile giriş yapıyorum freesync için değil 1ms 75hz olduğu için aldım Msi GTX1060 ile kullanıyorum. Bu ürün vatan'a geri gitmeli mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı