AOC G2260VWQ6 Bozuk Renk Sorunu

Redwire

Hectopat
Daha fazla  
Bugün monitörü yeni aldım. İlk olarak Battlefield 1 oynayarak test ettim ve renkleri vs. hoşuma gitti fakat karanlık, gölge alanlarda renk resimlerde ki gibi oluyor. Ayrıca 2 tane ölü piksel çıktı yarın gidip değişim yapabilir miyim ?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet üzerinden alamam maalesef. Eğer mağazasında bizzat satılan, önerdiğiniz başka bir ürün varsa söyleyebilirsiniz. Düşündüm de PC'yi sadece oyun ve montaj, photoshop programları için kullanıyorum renkler ciddi bir şekilde rahatsız edici olmaz herhalde ama ölü piksel için değişim yapabilirim.

Yeni aldığım monitörün fiyatı kadar bütçem var. Bu arada attığınız monitör gayet uygun fakat 60Hz alamam.

Yeni aldığım monitörün fiyatı kadar bütçem var. Bu arada attığınız monitör gayet uygun fakat 60Hz alamam.

Aynı monitöre sahibim. İnternet üzerinden almıştım. Ölü piksel çıktı değişim için gönderdim kargo ile 10 gün sonra değişim sonuçlandı ve yeni monitör gönderdiler. Hemen ölü piksel testi yaptım. Malesef bunda da çıktı. Genelinde çıkıyor malesef. Ama o kadar belli olmuyor bende sorun etmiyorum artık pek.

Aynı monitöre sahibim. İnternet üzerinden almıştım. Ölü piksel çıktı değişim için gönderdim kargo ile 10 gün sonra değişim sonuçlandı ve yeni monitör gönderdiler. Hemen ölü piksel testi yaptım. Malesef bunda da çıktı. Genelinde çıkıyor malesef. Ama o kadar belli olmuyor bende sorun etmiyorum artık pek.
Bu sabah gittim değişim yaptırdım. Şanslıyım ki hiç ölü piksel çıkmadı :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı