AOC G2260VWQ6 Bozuk Renk Sorunu

Daha fazla  
Arkadaşlar dün itibariyle sistemi topladım. Performansı falan muazzam fakat bir sorun var. Muhtemelen Windows üzerinden bir problem ama emin olamadığım için sizlere danışmak istedim. Videolarda ve oyunların sinematiklerinde karanlık-aydınlık arasında dalga dalga bozuk renk oluyor. Eski kasamda da bu sorun vardı fakat sonradan onu çözmüştüm. Nasıl çözdüğümü bilmediğim için size soruyorum. Sol altta görebileceğiniz gibi saçma sapan bir renk sorunu var. Bunu nasıl çözebilirim? Ayarı nerdedir?

Ekran görüntüsü:

2wc1iyv.jpg.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün itibariyle sistemi topladım. Performansı falan muazzam fakat bir sorun var. Muhtemelen Windows üzerinden bir problem ama emin olamadığım için sizlere danışmak istedim. Videolarda ve oyunların sinematiklerinde karanlık-aydınlık arasında dalga dalga bozuk renk oluyor. Eski kasamda da bu sorun vardı fakat sonradan onu çözmüştüm. Nasıl çözdüğümü bilmediğim için size soruyorum. Sol altta görebileceğiniz gibi saçma sapan bir renk sorunu var. Bunu nasıl çözebilirim? Ayarı nerdedir?

Ekran görüntüsü:

Eki Görüntüle 190239
Merhabalar hocam sorununuzun çözümünü maalesef bilmiyorum.

Ama size bir kaç soru sormam lazım:D

Monitörün kutusundan Display Port kablosu çıkıyor mu ? Freesync kullanıyor musunuz ? Kullanıyorsanız Freesync çalışma aralığı nedir ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı