AOC G2260VWQ6 Displayport kablo önerisi

Merhaba,
Aynı monitörü ben de satın aldım. Kutu içerisinden Driver CD'si, VGA kablosu, HDMI kablosu ve Display Port kablosu çıkıyor. Ek olarak bir Display Port kablosu ihtiyacı duymuyorsunuz.

Merhaba,
Aynı monitörü ben de satın aldım. Kutu içerisinden Driver CD'si, VGA kablosu, HDMI kablosu ve Display Port kablosu çıkıyor. Ek olarak bir Display Port kablosu ihtiyacı duymuyorsunuz.
Bendede var aynısı. Ayarlarını yapabildiniz mi? Bende görüntü biraz kötü gibi.

Bendede var aynısı. Ayarlarını yapabildiniz mi? Bende görüntü biraz kötü gibi.

AOC'un kendi ayarladığı FPS modunda kullanıyorum oyunlarda. Normal kullanıma genelde geceleri aldığım için parlaklığı tamamen kıstım ve Color Setup menüsündeki Color temp ayarını "Warm"a getirdim. Ekran biraz fazla sararıyor ancak gece karanlığında gözümü hiç yormuyor. Onun dışında menüsü çok karışık ve sıkıntılı maalesef. Ve sizde dahili hoparlör var mı, yani monitör üzerinden ses alabiliyor musunuz?

AOC'un kendi ayarladığı FPS modunda kullanıyorum oyunlarda. Normal kullanıma genelde geceleri aldığım için parlaklığı tamamen kıstım ve Color Setup menüsündeki Color temp ayarını "Warm"a getirdim. Ekran biraz fazla sararıyor ancak gece karanlığında gözümü hiç yormuyor. Onun dışında menüsü çok karışık ve sıkıntılı maalesef. Ve sizde dahili hoparlör var mı, yani monitör üzerinden ses alabiliyor musunuz?
Kabloları taktım fakat ses alamadım, zaten şuan tam anlamıyla kullanmıyorum. 2. monitör olarak kullanıcam. Kutusundan çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için çıkarmıştım sadece.

Merhaba,
aldığım firma ile bağlantı kurdum ve kutu içeriğinde dp kablosu olmadığını ayriyetten her firmanın söylediği gibi türkiye' deki ürünlerde dp kablosu bulunmadığını belirtti siz hangi firmadan aldınız acaba ?
Ben sanalmarketim' den aldım bu arada. Ve işin ilginç tarafı "Aksesurlar" kısmında Displayport kablosu da yazılmış fakat görevli çıkmıyor dedi. Bi üçkağıt var bu işte ama anlayamadım.
AOC G2260VWQ6 21.5" 1ms Full HD HDMI DP FreeSync Siyah Led Oyuncu Monitörü | sanalmarketim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı