Çözüldü AOC G2260VWQ6 monitörün güç ışığı yanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Daniel Recker

Hectopat
Herkese merhaba AOC G2260VWQ6 monitörüm var. Bu sabah güç ışığının yanmadığının farkına vardım, diğer yerlerde sıkıntı yok gibi. Çözüm önerileriniz nelerdir? AOC'un internet sitesine baktım fakat pek yardımı olmadı. Ayrıca bana nasıl çözüm yolu sunabilirler?

Çözüm
Garanti belgesinde belki bir irtibat numarası olabilir aynı monitörü 1 yıldır hala kullanıyorum güç kablosu zor takılıyor biraz onu bir kontrol et ayrıca monitor kapalı olabilir tuşuna basıp açman gerkeiyor turuncu yanarsa uyku modunda yeşil yanarsa açık modda oluyor.
Garanti belgesinde belki bir irtibat numarası olabilir aynı monitörü 1 yıldır hala kullanıyorum güç kablosu zor takılıyor biraz onu bir kontrol et ayrıca monitor kapalı olabilir tuşuna basıp açman gerkeiyor turuncu yanarsa uyku modunda yeşil yanarsa açık modda oluyor.

Çözüm
Kablo olayı bendede oluyor PSU kablosuyla karıştırdımmı diye merak ettiğim oluyor. Herneyse ışık birden geldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı