AOC G2460VQ6 24'' Temin Sorunu

Aztech

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

AOC'nin G2460VQ6 kodlu modelini satın almak istiyorum. (Technopat incelemesi)
Fakat bu modelin satışını gerçekleştiren fiziksel bir mağaza bulamadım.
Hepsiburada, Teknobiyotik ve İncehesap
Harici hiç bir sanal mağazada bu ürünün satışını yapmıyor.

700 TL değerinde bir donanım alırken kargo ile gelsin istemiyorum ki monitör hassas bir donanım.
Ayrıca garanti şartlarından faydalanırken karşımdaki muhatabın sanal bir mağaza olması çok can sıkıcı.

Bu gibi durumlara itafen ürünü inceleyip dokunabileceğim bir mağazadan satın almak istiyorum.
Ürünün satışını yapan, siparişini alıp getirtebilecek, herhangi bir problemde danışabileceğimiz güvenilir bir yer, mağaza var mıdır bildiğiniz?

Sanal mağazadan almak zorunda kalırsam hepsiburada'yı tercih edeceğim sanırım, %10 indirimiyle diğer mağazalarla da aynı fiyatı veriyor zaten.

Bilgi ve tecrübelerinizi eklemekten çekinmeyin lütfen, görüşlerinizi bekliyorum.
Teşekkür ederim, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Webdenal'dan aldım.Hem daha ucuzdu hemde kargosu Yurtiçi Kargo'ydu.Şiparişi 26 temmuz gece 1de verdim ve 28 temmuz öğlen 11.30 geldi.Hiçbir yerinde herhangi defosu yoktu hem kutunun hemde monitörün.Eğer istersen gönül rahatlıyla internet üzerinden alabilirsin.İstanbul içinde oturuyosan şişlede sanırım satış yaptıkları yer gidip orda kontrol edip alabilirsin.Aldığına pişman olmayacağın bir monitör tavsiye ederim.

Bende wiewsonic vx2457 ve aoc v2460vq6 modeli arasında kaldım.Wiewsonic monitörü arkadaşımda olduğu için inceleme fırsatım olmuştu.Panel ve oyunlardaki akışı güzel ama bana biraz görüntü olarak sade geldi.Aoc monitör daha şık ve panel olarak neredeyse ıps panellere yakın olması ile dikkatimi çekti.Technopat'ın youtube'ta her iki monitörü incelemesini izledim.Aoc monitörü aldım çok memnunum.Wiewsonic'ten daha şık ve panel olarak çok daha güzel bir görüntü açısı olması hoşuma gitti.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı