AOC G2460VQ6 monitör nasıldır?

AOC G246VQ6 aldım bende renk ayarlarını nasıl yapmamı tavsiye edersiniz. Kendim tam bir renk tutturamadım
Hocam aldığınızı yeni gördüm. Bende bunun tasarım olarak daha iyi modelini aldım link ama hiç beğenmedim, renkler çok cansız geldi, sarımtırak geldi renkler ve bugün iade edip paramı alacağım. O kadar denememe rağmen gözüme hoş gelen bir renk tutturamadım.

Hocam aldığınızı yeni gördüm. Bende bunun tasarım olarak daha iyi modelini aldım link ama hiç beğenmedim, renkler çok cansız geldi, sarımtırak geldi renkler ve bugün iade edip paramı alacağım. O kadar denememe rağmen gözüme hoş gelen bir renk tutturamadım.
Benide çok tatmin etmedi monitör fakat öyle sarımtırak gibi de değil renkleri model farklı belki sizin modelde öyledir. Cansız bir renklerdi yok o kadar ama bende kararsız kaldım değiştirip Wiewsonic xg2401 mi alsam 450 TL daha fazla fiyatı değermi bu farkı vermeye bilmiyorum

Benide çok tatmin etmedi monitör fakat öyle sarımtırak gibi de değil renkleri model farklı belki sizin modelde öyledir. Cansız bir renklerdi yok o kadar ama bende kararsız kaldım değiştirip Wiewsonic xg2401 mi alsam 450 TL daha fazla fiyatı değermi bu farkı vermeye bilmiyorum
Uzun zamandır IPS kullandığım için renklerde ki farkı bariz olarak anlayabiliyorum belki ondandır yoksa monitörde herhangi bir sorun yok hocam

Bende 21.5 inc 5 ms 60 hz bir monitör vardı. Ondan buna gecince farkı anladım oyun daha akıcı oldu. Bende mennum kaldım da 144 hz alsam çok dahamı fark edecekti acaba diye düşünüyorum.

Arkadaşlar monitörün renkleri tabii ki sizi tatmin etmez, burada TN Panel almayın diyoruz ama hala alıyorsunuz. :D
1000 TL IPS Monitör Tavsiyesi - Technopat Sosyal yardımcı olur musunuz hocam?
Bende 21.5 inc 5 ms 60 hz bir monitör vardı. Ondan buna gecince farkı anladım oyun daha akıcı oldu. Bende mennum kaldım da 144 hz alsam çok dahamı fark edecekti acaba diye düşünüyorum.
144 fark edecektir tabii ki hocam mesela 144'ten 240 çok fark etmez ama 75'ten 144 fark edecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı