AOC G2460VQ6 Monitör Nasıldır?

Ben kullanıyorum. Renk kalitesi TN panele göre fena değil. Ama IPS monitör daha iyi olur. Ben LG'yi tavsiye ederim. LG 24MP59G modeli 1000 TL altında bulunuyor.

Ben kullanıyorum. Renk kalitesi TN panele göre fena değil. Ama IPS monitör daha iyi olur. Ben LG'yi tavsiye ederim. LG 24MP59G modeli 1000 TL altında bulunuyor.
Freesync açabildiniz mi monitörde ? Ben osd ayarlarında freesync seçeneği bulamadım.

Ürün 950 TL. Bu fiyata başka monitör önerimiz var mı? LG 24MK430H ile bunun arasında kaldım. LG IPS. Bu ise TN. TN olması sıkıntı yaşatır mı? İşlemci ve ekran kartım:
  • AMD Ryzen 5 2600
  • Sapphire RX570 4 GB Nitro plus

Link: AOC 24" G2460VQ6 1ms 75Hz FreeSync DP Port+HDMI+MM Full HD Gaming monitör - Vatan Bilgisayar
Ben de kullanıyorum ve şu g-sync uyumlu freesync teknolojisini aktif etme haricinde hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Nasıl açtınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu rehberdeki işlemleri sırasıyla yaptım ve herhangi bir hata olmadan açıldı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı