AOC G24U2 alınır mı?

Bütçe
3500
Hocam HDMI to DP kablosu alsam 165'e çıkarabilir miyim Hz'yi.

Hayır. Dönüştürücü işi sakat iştir. Direkt bağlantı kadar güçlü aktarım yapmaz.
Zaten HDMI 2.0'a sahipsin. Dönüştürücünün faydası olmaz.
144Hz alabileceğini sanmıyorum. HDMI 2.0 144Hz üstü veriyor çünkü. Laptop ile alakalı konu.
MiniDP portun var mı?

Hayır. Dönüştürücü işi sakat iştir. Direkt bağlantı kadar güçlü aktarım yapmaz.
Zaten HDMI 2.0'a sahipsin. Dönüştürücünün faydası olmaz.
144Hz alabileceğini sanmıyorum. HDMI 2.0 144Hz üstü veriyor çünkü. Laptop ile alakalı konu.
Minidp portun var mı?

Maalesef DP portum yok Type-C de Thunderbolt yok.

O zaman sendeki HDMI portu 2K ve 4K 60Hz için ve 1080p 120Hz için.
Özel çözünürlük oluşturup Hz ayarlayabilenler gördüm. Fakat hiç yapmadım. Fikir olarak sunabilirim anca.

Özel çözünürlük yaptığımda mod desteklenmiyor hatası alıyorum sanırım benim kaderim 120Hz xd.

Özel çözünürlük yaptığımda mod desteklenmiyor hatası alıyorum sanırım benim kaderim 120Hz xd.

Maalesef dostum. Laptop işi sıkıntıdır çoğu zaman. Üretici kaynaklı limitler oluyor. Üst segment Gaming laptoplar da limit olmuyor ama çok pahalı oluyorlar.

Yine de üzülme. Monitör her zaman değişen bir ürün değil. Elinde hazır olacak. Bir gün sistem değiştirirsen monitörün olacak ve uğraşmayacaksın. 👍

Maalesef dostum. Laptop işi sıkıntıdır çoğu zaman. Üretici kaynaklı limitler oluyor. Üst segment Gaming laptoplar da limit olmuyor ama çok pahalı oluyorlar.

Yine de üzülme. Monitör her zaman değişen bir ürün değil. Elinde hazır olacak. Bir gün sistem değiştirirsen monitörün olacak ve uğraşmayacaksın. 👍

4 yıl KYK yurdundayım 4 yıl sonraya inşallah :D

Geri
Yukarı