AOC G24U2 alınır mı?

Bütçe
3500

Sunds1

Decapat
Daha fazla  
Monitör
Aoc G24U2
İkinci el olarak AOC G24U2 144Hz IPS monitoru almayı düşünüyorum. Fiyatı 3500 aynı fiyatlarda daha mantıklı monitor önerisi olan var mı vs panel istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz.

Fiyatı pahalı sıfır G24F2 var o fiyata daha iyi o
Belki benim ilana denk gelmişsinizdir bende 3500'e koymuştum :D
Hangi model hocam, belki alabilirim yakında sizden.

İkinci el monitöre o para değmez.
İstanbul Beylikdüzü mağazasında bu stok var.

Peki önerdiğiniz monitor iyi midir ve G24u2'nin 2.el alınması gereken fiyat nedir?

Peki önerdiğiniz monitor iyi midir ve G24u2'nin 2.el alınması gereken fiyat nedir?

AOC ve G24F-2 kafaya kafaya kapışan modeller. İkisi de üzmez. AOC renk kalitesiyle önde o kadar.
İkinci el ürün sıfır ile kapışmaması gerekiyor. Bir de yeni bir model ürüne bakmıyorsun. Kaç sene olmuş o ürün çıkalı öyle düşün.

Güzel monitör baktığın model ama 3K üzeri etmez. Az ve temiz kullanılmış ürünse 3K verilir.

AOC ve G24F-2 kafaya kafaya kapışan modeller. İkisi de üzmez. AOC renk kalitesiyle önde o kadar.
İkinci el ürün sıfır ile kapışmaması gerekiyor. Bir de yeni bir model ürüne bakmıyorsun. Kaç sene olmuş o ürün çıkalı öyle düşün.

Güzel monitör baktığın model ama 3K üzeri etmez. Az ve temiz kullanılmış ürünse 3K verilir.

Tamamdır hocam birkaç konudada gördüm sizi belli bilgili birisiniz direk aldım.

Bir de hocam bir tablo var 1.4 HDMI ile 144Hz'e kadar kullanabilirsin gibi o HDMI monitorde ki HDMI mı bilgisayardaki mi?

Bir de hocam bir tablo var 1.4 HDMI ile 144Hz'e kadar kullanabilirsin gibi o HDMI monitorde ki HDMI mı bilgisayardaki mi?

1.4 HDMI evet 144Hz üstü vermiyor bu doğru bir bilgi.
Hem monitör hem GPU üzerinde ki portlar önemlidir. 144Hz üzeri için monitör portunun ve GPU portunun HDMI 2.0 olması gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı