AOC G2590PX vs AOC G2460PF

freeride34

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar

Hepsiburada'da indirim var şu an. AOC G2590PX ve G2460PF modellerini inceledim. 2 model de bana güzel geldi. 2590PX daha güzel bi tasarıma sahip ve daha yeni fakat hakkında pek konu bulamadım. Input LAG değerleri nedir bilmiyorum onun dışında 2460 modelini de araştırdım genel olarak sevilen bir model gibi duruyor.

Maksimum 1600 TL bütçeyle düşük input lag değerine sahip 144 Hz 1ms ve Freesync monitör arıyorum. Ekran kartım RX 580 bu yüzden Freesync de olsun istiyorum. Herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben G2460'ın G-SYNC'li olan monitörünü kullanıyorum. AOC güzel monitör üretiyor bir eksisini görmedim.
Color banding sorunu var mı monitörde film veya vidolarda siyan renk ve karanlık sahnelerde bozulma? G2460PF monitör aldım bende film filan izlenmiyor color banding var.

Color banding sorunu var mı monitörde film veya vidolarda siyan renk ve karanlık sahnelerde bozulma? G2460PF monitör aldım bende film filan izlenmiyor color banding var.

Bende öyle bir sorun yok. Ben GTX 1060 ile beraber kullanıyorum. Bir yerde gördüm entegre ekran kartı üzerinden alıyorsan görüntüyü yapıyor olabilir gibi bir şey yazmışlar ama bilemiyorum.

Belki film izlerken kullandığın programdan olabilir. Farklı bir program kullanmayı dene.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı