AOC Gaming 24G2sp alınır mı?

Bütçe
5000
AOC monitörlerde ölü piksel çıkma ihtimali diğer markalara göre çok çok daha düşük. O gördüğünüz ölü piksel çıktı yorumları 10 ise ürünün satış oranı 2000 ve üstündedir. Yani taş çatlasın %5 bir ihtimal mevcut iken sadece yorumlara bakmak doğru değil.

Benim monitörümde hiç ölü piksel çıkmadı mesela.

Sen de çıkmadı diye onda çıkmayacak diye bir kural olmadığını hatırlıyorum.

Sen de çıkmadı diye onda çıkmayacak diye bir kural olmadığını hatırlıyorum.
Ancak ürün deli gibi satıyor ve satılanların taş çatlasın %5'inde ölü piksel çıkıyor. Diğer markalarda bu oran %10 ve üstü iken AOC'de %5 civarında. Kaldı ki çıkarsa da AOC ölü piksele garanti veriyor, değişim yapabiliyorsunuz. Yani bunu çok da dert etmeyin.

Ancak ürün deli gibi satıyor ve satılanların taş çatlasın %5'inde ölü piksel çıkıyor. Diğer markalarda bu oran %10 ve üstü iken AOC'de %5 civarında. Kaldı ki çıkarsa da AOC ölü piksele garanti veriyor, değişim yapabiliyorsunuz. Yani bunu çok da dert etmeyin.

Bunun gibi durumlara vakti olmayan için bir çözümünüz var mı :d.

Yeter artık, ne kadar uzattıkça uzattınız. Her şeye bir bahaneniz var. Belli ki monitör konusunda bilginiz yok. Bilginiz yoksa monitör öneri konularına böyle cevaplar atmayın. Sana daha fazla bir şey de anlatmayacağım. Bu kadar yeter.

Benim var mağazadan alsın alamıyorsa da evinde otursun. Ölü piksel gelince rahatsız olunuyorsa değişime gönderirsin değiştirirler bu kadar basit neredeyse her monitör için durum aynıdır.

Son düzenleme:
Yeter artık, ne kadar uzattıkça uzattınız. Her şeye bir bahaneniz var. Belli ki monitör konusunda bilginiz yok. Bilginiz yoksa monitör öneri konularına böyle cevaplar atmayın. Sana daha fazla bir şey de anlatmayacağım. Bu kadar yeter.

Bahane değil olabilecek şeyler bilgim olmasa neden yorum atayım? :D önermek için öneriyorsun benim kriterlerim uymadığı için önermedim monitör hakkında bilgin yok diyorsun da senin de pek olduğu söylenemez gibi :d.

"AOC önermem" yazıp altına Gamepower öneren ve ghosting+blacksmearing problemli bir VA panel öneren vatandaş ile konuyu 3 sayfa uzatmışsınız. Vakit kaybı olmuş.

Konu sahibi olan arkadaşımıza sesleniyorum ya baktığınız AOC'u alın ya da HP Omen 25i (22J05E9) Monitör bu HP'yi alabilirsin.

"AOC önermem" yazıp altına Gamepower öneren ve ghosting+blacksmearing problemli bir VA panel öneren vatandaş ile konuyu 3 sayfa uzatmışsınız. Vakit kaybı olmuş.

Konu sahibi olan arkadaşımıza sesleniyorum ya baktığınız AOC'u alın ya da HP Omen 25i (22J05E9) Monitör bu HP'yi alabilirsin.
İşte anlamıyor. Konu sahibine sorunlu ve dandik ürün önerip konu sahibini mağdur edecek, haberi yok. O yüzden biraz uzattım. Yoksa gerçekten 3 sayfa uzatmaya bile değmeyecek bir arkadaş kendisi.

5000 lira gibi bir paraya 24 ekran cihaz alınmaz paşa gibi 144 27 alırım onun yerine Curved dahi değil.

Güncelleme:

ASUS TUF Gaming VG279Q1R 27″ olan cihaz 4.888.99'dan 5K oldu daha demin xd.​

Bilmediğiniz konulara mesaj atmazsanız sevinirim.

Sizin önerdiğiniz VA panellerdeki ghosting sorununu nasıl çözeceğiz ya? O attıklarında ölü piksel çıkma ihtimali yokmuş gibi konuşuyorsun.
En azından ölü pikselli monitörü iade edersin, ghosting olan monitörü ne diye iade edeceksin? Zaten ona göre alıyorsun.
27 inç 1080p VA panel monitörünle iyi eğlenceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı