AOC Gaming 24G2sp alınır mı?

Bütçe
5000

ArdaHD

Kilopat
Daha fazla  
Monitör
AOC Gaming 24G2SP
Bu monitörü birazdan sipariş vermeyi düşünüyorum. Son olarak size sormak istedim. Araştırdığım kadarıyla herhangi kronik bir sorunu yok. Özellikleri ve tasarımı da çok hoşuma gitti. Önerir misiniz? Hızlı teslimat seçeneği olduğu için Amazon'dan almayı düşünüyorum.

Bu monitörü birazdan sipariş vermeyi düşünüyorum. Son olarak size sormak istedim. Araştırdığım kadarıyla herhangi kronik bir sorunu yok. Özellikleri ve tasarımı da çok hoşuma gitti. Önerir misiniz? Hızlı teslimat seçeneği olduğu için Amazon'dan almayı düşünüyorum.

Önermem.

Neden önermediğinizi öğrenebilir miyim acaba? Bahsedilen modelin hoparlör ve USB hub barındıran sürümü olan 24G2SPU modelini kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. Ayrıca detaylı İngilizce incelemesi de mevcut. SP modelinde sadece USB hub ve hoparlör yok, onun dışında panel tamamen aynı. Bu bütçede alınabilecek en iyi monitörlerden birisi.

Ne için önermiyorsunuz?

Neden önermediğinizi öğrenebilir miyim acaba? Bahsedilen modelin hoparlör ve USB hub barındıran sürümü olan 24G2SPU modelini kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. Ayrıca detaylı İngilizce incelemesi de mevcut. Sp modelinde sadece USB hub ve hoparlör yok, onun dışında panel tamamen aynı. Bu bütçede alınabilecek en iyi monitörlerden birisi.

Ne için önermiyorsunuz?

5000 lira gibi bir paraya 24 ekran cihaz alınmaz paşa gibi 144 27 alırım onun yerine Curved dahi değil.

Güncelleme:

ASUS TUF Gaming VG279Q1R 27″ olan cihaz 4.888.99'dan 5K oldu daha demin xd.​

5000 lira gibi bir paraya 24 ekran cihaz alınmaz paşa gibi 144 27 alırım onun yerine Curved dahi değil.

Güncelleme:

Bu bütçede sırf "Curved" ve 27 inç diye VA panel monitör almak mı? Asla.

Ek olarak önerdiğiniz ASUS modelin renk performansı AOC 24G2SP/SPU modelinin yanına bile yaklaşamaz. Bu nedenle attığınız iki monitörü de önermiyorum.

@Saint Lucia

Ek olarak önerdiğiniz ASUS modelin renk performansı AOC 24G2SP/SPU modelinin yanına bile yaklaşamaz. Bu nedenle attığınız iki monitörü de önermiyorum.

@Saint Lucia

Renk ve zevk meselesi ben kendim şahsen önermem sizin önerdiğinizi.

Güncelleme:

@Saint Lucia

27 inç 1080p olduğu için 24 inç monitöre göre görüntü kalitesi düşer demişti birisi ne kadar doğru bilginiz var mı?

Renk ve zevk meselesi ben kendim şahsen önermem sizin önerdiğinizi.
Ek olarak Gamepower monitör de önermişsiniz. Gamepower gördüğünüz zaman koşarak uzaklaşın.

Ek olarak 1080p çözünürlük için 27 inç önermiyorum. Özellikle de nispeten yakından baktığınızda pikseller sayılıyor. 1080p için en ideal ekran boyutu 24 inç.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı