AOC GK200s alınır mı?

en3s19

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, İtopya'da dolaşırken bu klavyeyi gördüm ve çok hoşuma gitti. Fiyatına baktığımda 200 lira gibi normalden çok daha ucuz bir fiyata gördüm.

Sizce bu klavyeyi alınır mı? Kullananlar varsa detay verirse çok sevinirim.

Normalde 550TL, İtopya'da kampanya var 200TL, 550TL'ye böyle bir klavye alınmaz ama 200TL'ye kesinlikle alınır, kendimde aldım deneyimlerimi paylaşırım.

Normalde 550TL, İtopya'da kampanya var 200TL, 550TL'ye böyle bir klavye alınmaz ama 200TL'ye kesinlikle alınır, kendimde aldım deneyimlerimi paylaşırım.
Ben de alacaktım ama sepete ekle gibi bir şey göremedim, sadece mağazadan mı alınıyor?

Ben de alacaktım ama sepete ekle gibi bir şey göremedim, sadece mağazadan mı alınıyor?
İnternet stoğu bitti, İstanbul veya Ankara'da oturuyorsanız mağazalardan alabilirsiniz.

Ürünü aldım, öyle ağır bir plastik kokusu yok hattaha hiç yok diyeyim, tuşları beklediğimden daha sessiz takır takır, bilek desteği gayet güzel, yazılımı olmaması dışında bir sorun yok şu anlık.

Ürünü aldım, öyle ağır bir plastik kokusu yok hattaha hiç yok diyeyim, tuşları beklediğimden daha sessiz takır takır, bilek desteği gayet güzel, yazılımı olmaması dışında bir sorun yok şu anlık.
Benimki daha yeni çıkıyor İstanbul'dan, webten mi almıştınız?

Geri
Yukarı