AOC GK200S alınır mı?

Bütçe
400

Retr08erke

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. 3 yıldır kullandığım GameBooster G92K geçenlerde bozuldu. 400 TL bütçem var. İtopya'da AOC GK200s 300 TL olduğunu gördüm. Sizce bu bütçede bu klavye alınmalı mı yoksa daha iyisini bulabilir miyim? (Oyun oynamak için kullanacağım Anti-Ghosting ve sessiz olursa iyi olur.) Şimdiden teşekkürler.
AOC GK200S Mekanik Hisli Türkçe RGB Gaming Klavye| ITOPYA.COM
Not: ben konuyu açarken 392 TL oldu.

Son düzenleme:
Selam. 3 yıldır kullandığım Game Booster G92K geçenlerde bozuldu. 400 TL bütçem var. İtopya'da AOC GK200s 300 TL olduğunu gördüm. Sizce bu bütçede bu klavye alınmalı mı yoksa daha iyisini bulabilir miyim? (oyun oynamak için kullanacağım Anti-Ghosting ve sessiz olursa iyi olur.) Şimdiden teşekkürler.

400, 500TL'ye Rampage, Gamepower, HP gibi markaların mekanik klavyeleri varken değmez bence.

Selam. 3 yıldır kullandığım Game Booster G92K geçenlerde bozuldu. 400 TL bütçem var. İtopya'da AOC GK200s 300 TL olduğunu gördüm. Sizce bu bütçede bu klavye alınmalı mı yoksa daha iyisini bulabilir miyim? (oyun oynamak için kullanacağım Anti-Ghosting ve sessiz olursa iyi olur.) Şimdiden teşekkürler.
Not: Ben konuyu açarken 392 TL oldu.

Kötü demiyorum ama yakın fiyata mekanik alın bence.

400, 500TL'ye Rampage, Gamepower, HP gibi markaların mekanik klavyeleri varken değmez bence.
Rampage, Gamepower ürünler genellikle sorunlu oluyor, HP hakkında bir bilgim yok. GK200 alınabilir 300TL'ye, kendim kullanıyorum bir sıkıntısı yok.

Gelipte Rampage ve gamepover mı öneriyorsun? Tam aksine daha iyi öneriler ve şu anki öneri AOC varken hiç ama hiç Rampage veya gamepover almaya değmez dostum.

Bu gösterdiğim HP marka ve sağlam gibi duruyor artık bilemem. Klavyesini hiç kullanmadım ama 3,4 yıldır aynı Rampage klavye hala sapasağlam duruyor artık yeni nesilleri mi kötü yapıyorlar ya da yanlış bir algı mı var bilemiyorum. Şu anda 2 yıldır kullandığım Rampage farem var gayet sağlam, gayet memnunum.

Bu gösterdiğim HP marka ve sağlam gibi duruyor artık bilemem. Klavyesini hiç kullanmadım ama 3,4 yıldır aynı Rampage klavye hala sapasağlam duruyor artık yeni nesilleri mi kötü yapıyorlar ya da yanlış bir algı mı var bilemiyorum. Şu anda 2 yıldır kullandığım Rampage farem var gayet sağlam, gayet memnunum.
Forumda ki Rampage ve Gamepower gibi markalar için açılan konulara 5 10 dakika bakarsan ne demek istediğimi emin ol daha iyi anlarsın dostum. Ayrıca şunu da ekleyeyim 3 4 yıl öncesi ile şu an aynı değil.

Geri
Yukarı