AOC GK500 alınır mı?

Ben GK500'ü kesinlikle önermiyorum. 2 arkadaşıma ben kendim önerdim yorumlara güvenerek aynı anda sipariş edip aynı anda kullanmaya başladılar. 1 ay sonra temassızlık, sanki klavye takılı değilmiş gibi donmalar yaşandı 2 klavyede de. Servise gönderildi sıfırıyla değişim yapıldı 2 ürün için de. 1 ay içinde yine aynı sorunlar yaşandı. Ücret iadesi için tekrar servise gönderilmek üzere kenarda duruyorlar.

Ayrıca inceleyiniz;

Son düzenleme:
Ben GK500'ü kesinlikle önermiyorum. 2 arkadaşıma ben kendim önerdim yorumlara güvenerek aynı anda sipariş edip aynı anda kullanmaya başladılar. 1 ay sonra temassızlık, sanki klavye takılı değilmiş gibi donmalar yaşandı 2 klavyede de. Servise gönderildi sıfırıyla değişim yapıldı 2 ürün için de. 1 ay içinde yine aynı sorunlar yaşandı. Ücret iadesi için tekrar servise gönderilmek üzere kenarda duruyorlar.

Ayrıca inceleyiniz;

Hocam merhaba bende İtopya'dan aldım fakat hangi servise yollayacağımı bilmiyorum. İtopya üzerinden yollasam en az 1 ay bekleyeceğim. Hangi servisin baktığını söyleyebilir misiniz?

Hocam merhaba bende İtopya'dan aldım fakat hangi servise yollayacağımı bilmiyorum. İtopya üzerinden yollasam en az 1 ay bekleyeceğim. Hangi servisin baktığını söyleyebilir misiniz?
İncehesap üzerinden gönderildi bizim klavyeler de. Direkt servis konusunda bilgim yok maalesef.

Şu an yapma şansım yok hocam ama G213 almıştım ben bundan önce hissiyatını ve LED kalitesini beğenmediğim için iade ettim. Aralarında dağlar kadar fark var ama sen bilirsin hocam.
Şuan nasıl durumda sorunu var mı aga?Bende bakıyorum ama çoğu kişi takılı kalıyo veya w a s d tuşları basmıyor demiş bi süre sonra.

Şu an nasıl durumda sorunu var mı aga? Bende bakıyorum ama çoğu kişi takılı kalıyor veya W a s D tuşları basmıyor demiş bir süre sonra.

Hocam klavye servise gitti değişim oldu tekrar aynı sorun başladı tekrar gitti onarıldı dendi şu an ASUS STRIX scope RX klavye kullanıyorum aşırı memnunum GK500 kronik sorunlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı