AOC GK500 alınır mı?

Ben olsam Outemu marka Switch kullanan bir klavyeye para vermezdim. Üstüne bir de İtopya da satılıyor. Beğenmezseniz veya bir sorunu çıkarsa (çıkma ihtimali var) garantisi, teknik servisi, müşteri hizmetleri ayrı bir dert. Almanızı önermem.

Ben olsam Outemu marka Switch kullanan bir klavyeye para vermezdim. Üstüne bir de İtopya da satılıyor. Beğenmezseniz veya bir sorunu çıkarsa (çıkma ihtimali var) garantisi, teknik servisi, müşteri hizmetleri ayrı bir dert. Almanızı önermem.

Fiyat bakımından akla yatkın sadece Outemu Switch'ler var. Sanırım bu yüzden alacağım ama bilginiz var ise kısa ömürlü olmasını dışında eksilerini söyler misiniz?

Fiyat bakımından akla yatkın sadece Outemu Switch'ler var. Sanırım bu yüzden alacağım ama bilginiz var ise kısa ömürlü olmasını dışında eksilerini söyler misiniz?

Outemu ortalama normal bir Switch. Kısa ömürlü olacağını sanmam ama ben yine de almanızı önermiyorum. Bu klavye çok sorunlu.

Son düzenleme:

Outemu Switch'ler bir süre kullandıktan sonra sertleşme, çınlama veya gıcırdama gibi ses çıkarma veya basmama, çift basma gibi sorunlar çıkarabiliyor ve örneklerini de görüyoruz bu yüzden önermem. Bir de yurt dışında Outemu'nun yüzüne bakmıyorlar Kaih'e bile ortalama veya ortalamanın altında diyen var. Sizin anlayacağınız kesinlikle önermem.

Bu klavye Kailh Red Switch kullanıyor, bakın isterseniz;

Bilinen bir sorunu da yok. İngiliz'e Q olması dışında bir eksisini göremedim ben. İncelemelerinde keşke MX Red olsa demişler ama o zaman 80$ falanmış ve 75$'dan fazla vermeyin falan diyorlar şimdi Türkiye fiyatı 55$.

Sosyal'de GK500 diye aratırsanız pek çok sorunu ve daha 1 ay geçmeden sıkıntı çıkarmaya başladığını görebilirsiniz. Neredeyse bütün outemu switch kullanan klavyelerle ilgili şikayet var. En azından content veya kendi switchlerini kullanan kaliteli markalara yönelin. Redragon veya Gamenote klavyelerine bakabilirsiniz. Ancak benim tavsiyem biraz bütçeyi arttırarak daha iyi switchlere sahip bir klavye almanız. Örneğin; Keychron C1 TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi Gateron Red Switch-PC-Mac Uyumlu Fiyatları ve Özellikleri

Outemu Switch'ler bir süre kullandıktan sonra sertleşme, çınlama veya gıcırdama gibi ses çıkarma veya basmama, çift basma gibi sorunlar çıkarabiliyor ve örneklerini de görüyoruz bu yüzden önermem.

Bu klavye Kailh Red Switch kullanıyor, bakın isterseniz;

Bilinen bir sorunu da yok. İngiliz'e Q olması dışında bir eksisini göremedim ben.

Sosyal'de GK500 diye aratırsanız pek çok sorunu ve daha 1 ay geçmeden sıkıntı çıkarmaya başladığını görebilirsiniz. Neredeyse bütün Outemu Switch kullanan klavyelerle ilgili şikayet var. En azından content veya kendi Switch'lerini kullanan kaliteli markalara yönelin. Redragon veya Gamenote klavyelerine bakabilirsiniz. Ancak benim tavsiyem biraz bütçeyi arttırarak daha iyi Switch'lere sahip bir klavye almanız. Örneğin; Keychron C1 TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi Gateron Red Switch-PC-Mac Uyumlu Fiyatları ve Özellikleri

Oetemu almaktan vazgeçtim. Attığınız Lenovo klavyeye bakacağım veya bütçe arttırmaya çalışacağım. Teşekkürler bilgiler için.

Oetemu almaktan vazgeçtim. Attığınız Lenovo klavyeye bakacağım veya bütçe arttırmaya çalışacağım. Teşekkürler bilgiler için.

Bende aynı ikilemde kalmıştım çünkü kimse parasıyla rezil olmak istemez ancak bütçe artıramayacağım için membran alacaktım taa ki bu klavyeyi görene kadar.

Geri
Yukarı