AOC GK500 tuş kombinasyonları

Civciv

Decapat
Herkese iyi günler,

Geçtiğimiz hafta uzunca bir araştırma yapıp @Samotne Ciasteczka hocamın da yardımlarıyla AOC GK500 Red Switch klavyeyi satın aldım. Klavye bugün elime ulaştı ancak ilk defa mekanik klavye kullanan biri olarak bu tuş kombinasyonlarını yapamadım. Yani ses açma/kapama, parlaklık ayarı gibi şeyleri klavyede Win tuşu + ilgili tuşa basarak yapamıyorum. Klavyenin kendi uygulamasından tuş ataması yaptığım zaman da tuşu görmüyor(mesela F8'i ses kapama olarak atarsam F8'i ayrıca kullanamıyorum). Konu hakkında da internette hiçbir bilgiye ulaşamadım, bilgisi olan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Civciv yetkili servisi aradım, onlar bile yapamıyorlarmış. Yazılımı daha çok yeni diyorlar. Görseniz yazılım da 90'lardan kalma gibi. Sinir etti G1-G5'e customizable yazıp da tuş atanamaması.

@Civciv yetkili servisi aradım, onlar bile yapamıyorlarmış. Yazılımı daha çok yeni diyorlar. Görseniz yazılım da 90'lardan kalma gibi. Sinir etti G1-G5'e customizable yazıp da tuş atanamaması.
Bende aldım hocam bügün klavyeyi kargoda, genel olarak düşünceleriniz neler klavye hakkında. Bilek desteği vs rahat mı? tuşlardan yay sesi geliyor mu
edit: yazılım oldukca stabil ve sade gözüküyordu ya macro atama bile mi yok yazılımda

Tuşlardan yay sesi bolca geliyor, forumda bir haftanın sonunda geçeceğini söylediler. Bilek desteği ahım şahım değil ama kullanıyorum. Lanet G tuşlarına fazlasıyla discord için atama yapmayı isteyip yapamasam da klavye fiyatına göre beklenen performansı veriyor.

Tuşlardan yay sesi bolca geliyor, forumda bir haftanın sonunda geçeceğini söylediler. Bilek desteği ahım şahım değil ama kullanıyorum. Lanet G tuşlarına fazlasıyla discord için atama yapmayı isteyip yapamasam da klavye fiyatına göre beklenen performansı veriyor.
yapma be ben macrolara atayacağım programları bile kafamda belirlemiştim cidden berbat oldu bu durum.
Rahat mı hocam klavye konforu nasıl?

Geri
Yukarı