AOC GK500 vs Monster Pusat K3 Pro

Bütçe
500 tl

kerooo

Picopat
Daha fazla  
AOC şu an indirimde. İkisi de 500 TL.

Yoksa MK61 daha mı iyi?

İkisi de Outemu MK61 gateron ama MK61'in F tuşları yok ve İngilizce Q, kararsızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
AOC şu an indirimde. İkisi de 500 TL.

Yoksa MK61 daha mı iyi?

İkisi de Outemu MK61 gateron ama MK61'in F tuşları yok ve İngilizce Q, kararsızım.
Monster'ın son zamanlarda fazlasıyla basmama gibi sorunları çoğalmış gibi gözüküyor. O yüzden AOC GK500 çok daha iyi olacaktır. MK61'in gelme süresi ve küçük klavye olması, Enter'ının küçük olması bence büyük bir eksi. Lakin Switch yanında diğer klavyelerden çok daha iyi kalıyor marka olarak. Ben olsam AOC GK500 alırdım hocam.

Monster'ın son zamanlarda fazlasıyla basmama gibi sorunları çoğalmış gibi gözüküyor. O yüzden AOC GK500 çok daha iyi olacaktır. MK61'in gelme süresi ve küçük klavye olması, enter'ının küçük olması bence büyük bir eksi. Lakin Switch yanında diğer klavyelerden çok daha iyi kalıyor marka olarak. Ben olsam AOC GK500 alırdım hocam.

Benim kullandığım klavyeninde enter ı küçük olduğu için sıkıntı çekemem Outemu Switch'lere Gamepower Ogre'den sonra soğudum diyebilirim kötüye yakın bir sitch ama gateron iyiye yakın bir Switch biraz karasızım.

Hocam Monster'ın klavyesinde fazla sorun çıkıyor bu bir iki aydır. Tuş basmama sorunları, yay sesleri, bazı tuşlarda kalitesiz baskı olması gibi problemler için internette çok şikayet var. AOC ile aynı fiyatsa düşünmeden AOC alın derim.

Benim kullandığım klavyeninde enter ı küçük olduğu için sıkıntı çekemem Outemu Switch'lere Gamepower Ogre'den sonra soğudum diyebilirim kötüye yakın bir sitch ama gateron iyiye yakın bir Switch biraz karasızım.
Hocam ben GamePower'a pek güvenmiyorum, merdiven altı Switch üretip taktıklarını söyleyenler vardı. Karar sizin tabii ama ben AOC GK500 öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı