AOC GK500 W tuşunda temassızlık

wasdklmn

Kilopat
Merhaba,
Bir ay önce AOC GK500 Outemu red Switch mekanik klavye aldım. Bir ay boyunca klavyeden memnundum fakat son bir haftadır W tuşunda ara ara temassızlık olmaya başladı. Almadan önce araştırırken görmemiştim ancak sorundan sonra biraz araştırdığımda gördüm ki aynı sorunu yaşayanlar olmuş. Sanırım kronik. Oyun oynarken bu durum epey can sıkıcı oluyor. Tuşu Çıkartıp iyice temizledim lakin değişen bir şey olmadı. AOC'nin sitesinde teknik destek kısmında sadece monitör seÇeneği var. Garanti belgesinde yetkili firmanın tecpro olduğu yazıyor. Kendilerine mail de attım, telefonla da aradım ancak bir türlü ulaşamıyorum. Konu ile alakalı aynı sıkıntıyı yaşayıp Çözüm bulan var mı? Bir yol gösteren olursa Çok memnun olacağım. Şimdiden teşekkürler.

Trendyol üzerinden bir satıcıdan almıştım. Üzerinden bir ay geçtiği için zannetmiyorum kabul edeceğini.
Trendyol canlı destek ile iletişime geç, arızadan bahset ve ürünü sizden aldım garanti sürecinde bana yardımcı olur musunuz gibisinden cümleler kur. Garanti belgesinde yazan firmaya ulaş derse sizden aldım siz ilgilenmek zorundasınız de.

Yeni konular

Geri
Yukarı