AOC GK500 RGB'nin gökkuşağı modu yok mu?

sadecelink

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhabalar, hafta sonu Sosyal'in bu bölümünde takılanlar denk gelmiştir. Yoğun bir AOC G500 önerisi vardı indirime girdiğinden dolayı. Ben de bu öneriler sonucu aldım ve bu gün elime ulaştı. İlk deneyimlerim; çok rahat bir klavye. Yay ve sürtünme sesi gibi sıkıntılar yok. İstediğim gibi oldukça sessiz ve ideal klavyeyi aldığımı düşünüyorum bunun için herkese teşekkür ederim.

Bir sorum var ki beni rahatsız etmese de almak isteyecekler için sorun teşkil edebilir. Bu klavyenin bizzat kutusunun üstünde ve satılan sitelerdeki resimlerinde olduğu gibi gökkuşağı modu yok mu? Yoksa ben aktif edemedim mi? Ben ışıl ışıl olsun isteyen biri değilim ama buna bakarak alacak arkadaşlar fazlası ile üzülecektir. Anladığım kadarıyla tuşların hepsi aynı anda tek renk yanabiliyorlar. Benim çözemediğim bir şey ise biri bu gökkuşağımsı (farkı tuşların aynı anda farklı renkler verebileceği) modları nasıl aktif edebileceğim konusunda yardımcı olursa sevinirim.

DÜZENLEME: Arkadaşlar benim cahilliğimmiş konuyu kitleyebiliriz.
Benim gibi yapamayan arkadaşlar var ise "Işık FX" sekmesinde renk seçilen bölümde gökkuşağı renkli icon var renklerin arasında kaybolduğu için görmemişim.

Son düzenleme:
Merhabalar, hafta sonu Sosyal'in bu bölümünde takılanlar denk gelmiştir. Yoğun bir AOC G500 önerisi vardı indirime girdiğinden dolayı. Ben de bu öneriler sonucu aldım ve bu gün elime ulaştı. İlk deneyimlerim; çok rahat bir klavye. Yay ve sürtünme sesi gibi sıkıntılar yok. İstediğim gibi oldukça sessiz ve ideal klavyeyi aldığımı düşünüyorum bunun için herkese teşekkür ederim.

Bir sorum var ki beni rahatsız etmese de almak isteyecekler için sorun teşkil edebilir. Bu klavyenin bizzat kutusunun üstünde ve satılan sitelerdeki resimlerinde olduğu gibi gökkuşağı modu yok mu? Yoksa ben aktif edemedim mi? Ben ışıl ışıl olsun isteyen biri değilim ama buna bakarak alacak arkadaşlar fazlası ile üzülecektir. Anladığım kadarıyla tuşların hepsi aynı anda tek renk yanabiliyorlar. Benim çözemediğim bir şey ise biri bu gökkuşağımsı (farkı tuşların aynı anda farklı renkler verebileceği) modları nasıl aktif edebileceğim konusunda yardımcı olursa sevinirim.

Benim gibi yapamayan arkadaşlar var ise "Işık FX" sekmesinde renk seçilen bölümde gökkuşağı renkli icon var renklerin arasında kaybolduğu için görmemişim.

indirime girerse tekrar belki alabilirim.
İnceleme için teşekkürler.
Yay sesi yok demeniz içimi rahatlattı.

Ürün ulaşınca bu konuya alıntı şeklinde inceleme yazarsanız sevinirim.

Tabii ki de yazarım bu konuyu takip edin.
Nasıl yay sesi yok ya bende yakınlaşıp odaklanınca cayır cayır yay sesi geliyor. Bugün elime geçti benim de.

1 saat önce elime ulaştı hafiften yay sesi var ama pek takılmamak lazım onun dışında malzeme kalitesini çok beğendim İtopya'dan 400TL'ye aldım sana da bu fiyatlarda almanı tavsiye ederim.
Ürün ulaşınca bu konuya alıntı şeklinde inceleme yazarsanız sevinirim.

Kardeşim yazdım yukarıda okuyabilirsin.

Son düzenleme:

hocam bu rainbow ışıklandırmayı ben bir türlü bulamadım yav, yaklaşık 3 aydır arıyorum bulamadım, biraz daha detaylı tarif edebilir misin sana zahmet?

edit: Allah senden razı olsun, çok mübarek bir adamsın :) aradım buldum sen söyleyince, hala arayan olursa diye ekran görüntüsü bırakayım
1620074339716.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı