AOC i2757FM Monitör Nasıldır ?

HakanYaldir

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim üzere "AOC i2757fm" monitörü almayı düşünüyorum. Almadan önce sizin de fikirlerinizi almak istedim. Kullanan arkadaşlar varsa monitör hakkındaki düşünlerini yazarlarsa sevinirim.

Ürünü kullanmıyorum ama düşüncelerimi paylaşmak istedim.
Çok şık bir model, tipik IPS panel özelliklerine sahip alınabilir bir ürün.
Yalnız 27" de Full HD çözünürlük artık alınmamalı, ölü bir yatırım olur, en azından 2K çözünürlük olması gerektiğini düşünüyorum.
Panel büyüyüp çözünürlük sabit kalınca piksellenme daha fazla fark edilmeye başlar. Bu durum bi süre sonra rahatsızlık verebilir...

Ürünü kullanmıyorum ama düşüncelerimi paylaşmak istedim.
Çok şık bir model, tipik IPS panel özelliklerine sahip alınabilir bir ürün.
Yalnız 27" de Full HD çözünürlük artık alınmamalı, ölü bir yatırım olur, en azından 2K çözünürlük olması gerektiğini düşünüyorum.
Panel büyüyüp çözünürlük sabit kalınca piksellenme daha fazla fark edilmeye başlar. Bu durum bi süre sonra rahatsızlık verebilir...

İmla kuralları yüzünden ceza almıştım cevap yazamadım . Peki önerebileceğin 2k monitör var mı ?

Asus'un güzel modelleri var ama 2000tl bandını aşmanız gerekiyor.
Ne kadar bütçe ayırdınız...
Bütçe 1500 - 1600 TL . İlk olarak çift monitör almayı düşünerek yola çıktım . . Bana çift monitör gerekli normal şartlarda çünkü 3d çizim yapıyorum .Şuan ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. Sizin dediklerini biraz araştırdıktan sonra 27" monitörlerde pixel sorunları olduğunu gördüm . Daha sonra şu monitöre rastladım sizce nasıl ?
ASUS 25" MX25AQ 2K HDMI+DP IPS Monitör

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı