AOC Monitör Ekran İçten Kırıldı

DokuzSekiz

Kilopat
Daha fazla  
Taşınırken ekran iç taraftan ezildi ve kırıldı, garanti belgesini de bulamadım. (3 yıllık garantisi devam ediyor fakat garantiye girmeyecektir, sadece güvenip verebileceğim bir yer arıyorum)

Sizce ekran ücreti ortalama ne kadar tutar daha önce bu modeli kullanıp başına gelen var mı?

Servisinin neresi olduğunu da bilmiyorum. 😕

Marka/Model: AOC C24g1 24" 1MS 144Hz

Ek olarak garanti belgesi yerine İtopya faturası kabul ederler mi?

1.jpeg2.jpeg

Merhabalar, aynı sorun bugün başıma geldi. Taşırken arabada muhtelemen dıştan bir darbe sonucu LED panelim kırılmış. Bu soruna nasıl çözüm buldun, neler yaptın? Nerede yaptırmalıyım hiçbir fikrim yok. İncehesap'tan almıştım monitörü ve zaten kullanıcı hatası olduğu için de garantiden değiştirmezler, sadece nerede yaptırabileceğimi merak ediyorum.

Taşınırken ekran iç taraftan ezildi ve kırıldı, garanti belgesini de bulamadım. (3 yıllık garantisi devam ediyor fakat garantiye girmeyecektir, sadece güvenip verebileceğim bir yer arıyorum)

Sizce ekran ücreti ortalama ne kadar tutar daha önce bu modeli kullanıp başına gelen var mı?

Servisinin neresi olduğunu da bilmiyorum. 😕

Marka/Model: AOC C24G1 24" 1ms 144Hz.

Ek olarak garanti belgesi yerine İtopya faturası kabul ederler mi?

Eki Görüntüle 476415Eki Görüntüle 476416
Aynı monitör bende de var ve aynı şekilde kırıldı. Bir şekilde yaptırabildiniz mi? Yaptırabildiyseniz lütfen ne yaptıgınız söyler misiniz?

Geri
Yukarı