AOC PDS241 alınır mı?

Rica ederim ne demek :) Her monitörde sorun çıkabiliyor, Amazon'dan alırsanız onlar müşteri memnuniyetine önem verdiği için her türlü yardımcı olurlar. Monitör de gayet kaliteli, ama sizin kullandığınız tabiki daha iyi. Bu fiyata o monitörün kalitesini verebilecek bir monitör bulunmuyor :)
Umarım kasanın iadesi konusunda sorun yaşamam. :)

İnternetten alınan ürünler için 2 hafta boyunca iade edebilme hakkınız var. Kutuyu filan da hiç açmazsanız kargocu geldiğinde direk iade etmek istiyorum derseniz sıkıntı çıkmaz, çıkaramazlar.

Kardeşim endüstri mühendisliği okuyor. Dersleri için bir bilgisayar ihtiyacı vardı ve uzun süreli yükseltme yapılmayacağı için kendimce bir sistem topladım, parçaların gelmesini bekliyorum. Bu sistemde Autocad tarzında programlar kullanılacak ve kod yazılacak. Bunun dışında izin dönemlerinde vaktim olursa ben oyun oynarım. Yani 144 Hz 1 ms önemli kriterler değil. Şekil itibari ile AOC PDS241 Porsche Design modelini beğendim. Bu monitör hakkındaki görüşlerinizi almak istiyorum. Ve 1.000 TL ye kadar bu daha iyidir diyeceğiniz monitör tavsiyeniz olursa sevinirim. Ayrıca sistemde uyumsuz görüp değiştirmemi önerdiğiniz bir parça var ise iade edebilirim.

Monitör AOC PDS241

Sistem
  • *AMD Ryzen 5 2600
  • *Gigabyte B450M Gaming
  • *Sapphire RX580 Nitro+ 4GB
  • *Corsair Vengeance LPX 8x2 GB 3000 MHz
  • *Cooler Master Masterbox Lite 5 (600W 80+ PSU dahil olan model)
  • *Samsung 860 Evo 250 GB
Merhaba Ben aynı sistemde
AOC G2590VXQ 24.5" 75Hz 1ms monitörü kullanıyorum.
Tavsiye ederim.

O zaman PDS241 gayet güzel bir monitör kesinlikle alabilirsiniz. Bende bunu almadan önce ona bakmıştım oyun amaçlı aldığım için tercihim 1ms 75Hz oldu
Kız kardeşim kullanacak, haliyle oyunda oynamayacak :) monitör çok şık göründü. 60 Hz olması sorun olmaz diye düşünüyorum. Ama önerileri de değerlendireceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı