Elektronik AOC Q27G2E 2K VA 155Hz Monitör 4999 TL

Cuma günü söyledim kargoya vermeye teşebbüs bile etmemişler.

İlk izleniminiz nasıl hocam? Fotoğraf ve kendi yorumunuzu ekleyebilir misiniz?
Fotoğraf için şu an müsait değil ortam pek ama monitör güzel geldi ilk izlenim olarak. Ayarlarından renk modunu değiştirmeniz lazım ilk geldiği renk modu pek iyi değil, onun dışında kolay kurulumu var 2 dakikada kurdum. Güzel bence fiyatına göre.

4999TL ile bile kargo ücreti ödüyoruz. Çok ilginç.
Eki Görüntüle 1984050

Aldım. Gelince hem konu altına ilk gözlemimi yazarım, hem de inceleme konusu açar etiketlerim meraklısına.

Hocam son durum ne? Deneyimlediyseniz fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Fotoğraf için şu an müsait değil ortam pek ama monitör güzel geldi ilk izlenim olarak. Ayarlarından renk modunu değiştirmeniz lazım ilk geldiği renk modu pek iyi değil, onun dışında kolay kurulumu var 2 dakikada kurdum. Güzel bence fiyatına göre.

Ghosting rahatsız ediyor mu? Renk kalitesi nasıl? Deneyimlerinizi anlatırsanız çok sevinirim.

Bende buna benzer bir model var Q27G2U paneli aynıysa güzel renkler çok başarılı hikayeli oyunlar çok rahat oynanır. ancak fps oyunları için önermem ghosting var ve 250 nit gündüz çok yetersiz kalıyor.

Monitör geldi. Renklerini hiç beğenmedim. Dandik eski TN panelle paintten aynı renkleri test ettim, renklerin doygunluğu çok az. Ama siyahlar tam siyah.

Vakit bulunca inceleme yazacağım. 2 saat kullanabildim henüz.

Monitör geldi. Renklerini hiç beğenmedim. Dandik eski TN panelle paintten aynı renkleri test ettim, renklerin doygunluğu çok az. Ama siyahlar tam siyah.

Vakit bulunca inceleme yazacağım. 2 saat kullanabildim henüz.
Hocam rengi monitör ayarlarından sRgbye çekip dener misiniz ben öyle yapınca memnun kaldım fakat ilk hali gerçekten çok kötü.

Bu monitörün acaba UFO testini paylaşabilecek biri var mı? Telefon kamerası ile.

Hani monitörü ve VA paneli kötülemek gibi bir niyetim yok ama VA panellerde bence UFO teste çok dikkat etmek gerekiyor ki sonra hayal kırıklığı olmasın.

Hocam rengi monitör ayarlarından sRgbye çekip dener misiniz ben öyle yapınca memnun kaldım fakat ilk hali gerçekten çok kötü.
sRGB de soluk. Tüm ayarlarda genel olarak aşırı soluk renkler veriyor.
Bu monitörün acaba UFO testini paylaşabilecek biri var mı? Telefon kamerası ile.

Hani monitörü ve VA paneli kötülemek gibi bir niyetim yok ama VA panellerde bence UFO teste çok dikkat etmek gerekiyor ki sonra hayal kırıklığı olmasın.
Çektim atarım.

Beni de etiketlersen sevinirim. Almayı düşünüyorum.Teşekkürler

Hocam son durum ne? Deneyimlediyseniz fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ghosting rahatsız ediyor mu? Renk kalitesi nasıl? Deneyimlerinizi anlatırsanız çok sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı