AOC servis süreci

271421

Hectopat
Vatan Bilgisayar'dan 06/03/2021 tarihinde AOC C27G2ZU monitör aldım. Monitör 16/03/2021 tarihinde bozuldu, görüntü gelmiyor ama ses geliyordu. Ertesi gün vatana götürdüm onlarda test edip servise gönderelim dediler ve servise gönderildi. Servis panelde sorun olduğunu ve yurt dışına mail gönderildiğini, onay beklendiği söylediler. Ne zaman gelir bilmiyoruz, değişim için 35 gündür bekleyen müşteri var dedi. Ben değişim değil iade istediğimi söyledim. Her türlü yurt dışı onayı gerektiğini dedi. Mail yazdım, cevap veren olmadı. 20 iş günü dolup hala onay beklemek zorunda kalırsam ne yapabilirim?

Vatan Bilgisayar'dan 06/03/2021 tarihinde AOC C27G2ZU monitör aldım. Monitör 16/03/2021 tarihinde bozuldu, görüntü gelmiyor ama ses geliyordu. Ertesi gün vatana götürdüm onlarda test edip servise gönderelim dediler ve servise gönderildi. Servis panelde sorun olduğunu ve yurt dışına mail gönderildiğini, onay beklendiği söylediler. Ne zaman gelir bilmiyoruz, değişim için 35 gündür bekleyen müşteri var dedi. Ben değişim değil iade istediğimi söyledim. Her türlü yurt dışı onayı gerektiğini dedi. Mail yazdım, cevap veren olmadı. 20 iş günü dolup hala onay beklemek zorunda kalırsam ne yapabilirim?

En iyisi birkaç gün daha beklemek. Eğer olmazsa bilgili abiler ne yapcağını anlatır.

Hocam bende AG353UCG modelini Almanya'dan alıp ülkeye getirdim buradayken ayak kısmının bir yerinde bir çıkıntı olduğundan masadan düştü ekran hafif yan tarafında bir açılma oldu ben Türkiye AOC servisine götürünce 18 gün içinde yeni monitör elime ulaştı emin olun AOC gibi bir firma size sıkıntı çıkarmaz buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Ben değişim istemedim servis değişim onaylanırsa yurt dışından yeni ürünü gelmesi için 1 ay civarı beklemem gerektiğini söyledi ben iade istediğimi söylemiştim servise göderirken.

Geri
Yukarı