AOC vs Lenovo Legion monitör

Bütçe
5000
Kontrast olarak IPS paneller zaten düşük seviyede. Gerçekçi siyah beklemeyin.
AOC SPU sıkça önerdiğimiz F/P bir monitör. Fakat Lenovo ve daha ucuza inmiş HP Omen varken AOC alsam mı kafa karışıklığı yaşanıyor.
Pivot şartsa AOC veya Lenovo arasında seçim yapabilirsin. Beklentiyi herşekilde karşılıyorlar.
Pivot şart değilse HP Omen net önerimdir.

27 inç ve pivot için
HP Omen 27 (780F9E9) veya AOC 27G2SP/BK Monitör hangi si daha iyi olur

Yada Hp Omen 25i ye mönitör standı takmak mı

27 inç ve pivot için
HP Omen 27 (780F9E9) veya AOC 27G2SP/BK Monitör hangi si daha iyi olur

Ya da HP Omen 25i ye monitör standı takmak mı?

HP 27 hakkında olumlu kaynağımız yok. O yüzden öneri potasına koyamadık. Almak riskli olabilir. 27 inç istiyorsanız AOC alınabilir. Daha iyi önerimde var.

Kontrast olarak IPS paneller zaten düşük seviyede. Gerçekçi siyah beklemeyin.
AOC SPU sıkça önerdiğimiz F/P bir monitör. Fakat Lenovo ve daha ucuza inmiş HP Omen varken AOC alsam mı kafa karışıklığı yaşanıyor.
Pivot şartsa AOC veya Lenovo arasında seçim yapabilirsin. Beklentiyi herşekilde karşılıyorlar.
Pivot şart değilse HP Omen net önerimdir.
Çok teşekkür ederim hocam bugün sparişini vericem.

Çok teşekkür ederim hocam bugün sparişini vereceğim.

Üzerine para koyup Lenovo Y27-30 almanı tavsiye ederim ben bu hafta aldım, aldığımdan beri oynuyorum ve çok çok iyi bir kalitesi var hem görünüş olarak ağır ve cool hem ekranın güzelliği falan çok çok daha iyi yani ben normalde bilgisayar oynamazdım aldığımdan beri oynuyorum sanki bilgisayarı baştan değişmiş gibi oldu eğer korkuyorsan al dene beğenmezsen iade et zaten farkı göreceksin ve Lenovo'nun normal fiyatı da 8 bin civarındaymış haberin olsun.

Üzerine para koyup Lenovo Y27-30 almanı tavsiye ederim ben bu hafta aldım, aldığımdan beri oynuyorum ve çok çok iyi bir kalitesi var hem görünüş olarak ağır ve cool hem ekranın güzelliği falan çok çok daha iyi yani ben normalde bilgisayar oynamazdım aldığımdan beri oynuyorum sanki bilgisayarı baştan değişmiş gibi oldu eğer korkuyorsan al dene beğenmezsen iade et zaten farkı göreceksin ve Lenovo'nun normal fiyatı da 8 bin civarındaymış haberin olsun.

Tamamdır sağ olun, bütçeyi ayarlayabilirsem bakacağım. Çünkü HP'nin stoku bitti alamadım.

HP 27 hakkında olumlu kaynağımız yok. O yüzden öneri potasına koyamadık. Almak riskli olabilir. 27 inç istiyorsanız AOC alınabilir. Daha iyi önerimde var.
Hocam Yorumunuz için teşekkür ederim
ben çok kararsız biri olduğum için hala kıyaslamalarda kaldım
dell g15 5530 laptop için 2 çit bağlamayı düşünüyorum
tavsiye ettiğiniz asus monitöründe özelikleri gerçekten güzel kesin bir bütçe belirlemediğim için
bu asus un fiyatı diğer modellere göre gerçekten fiystına göre fark eder mi genel olarak yazılım film vb kullanacağım , en çok takıldığım nokta ekran parlaklığı ve renk derinliği oranı

Hocam Yorumunuz için teşekkür ederim
Ben çok kararsız biri olduğum için hala kıyaslamalarda kaldım
Dell G15 5530 laptop için 2 çit bağlamayı düşünüyorum
Tavsiye ettiğiniz ASUS monitöründe özelikleri gerçekten güzel kesin bir bütçe belirlemediğim için
Bu ASUS'un fiyatı diğer modellere göre gerçekten fiystına göre fark eder mi genel olarak yazılım film vb kullanacağım, en çok takıldığım nokta ekran parlaklığı ve renk derinliği oranı

Bildiğim ve güvendiğim bir monitördür. ASUS kullanıcısı olarak ASUS'ların TUF serisinin birçok modelini beğenmediğimi çoğu konuda dile getirmişimdir. ASUS piyasada aynı Samsung'un telefonları gibi çok görünmek için ürettiği monitörlerle dolu. Aralarında bu önerdiğim gibi nadir iyi diyebileceğimiz 1-2 model var. O yüzden alabilirsin.
Alternatif olarak AOC 27" 27G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP D-SUB AdaptiveSync USB 3.2 Pivot FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA bu AOC abimiz var. Fakat ASUS daha üstün.

ASUS piyasada aynı Samsung'un telefonları gibi çok görünmek için ürettiği monitörlerle dolu.
Bu konuda katılıyorum hocam, bazen monitör arayışına girerken kendimi monitörler dünyasında buluyorum, sadece ASUS mu bilemem ama, çoğu üretici gerçekten de çok fazla model çıkarıyor, bazılarının teknik özelliklerinde doğru dürüst fark bile yok, kafa karışıklılığından başka bir şey değil.

Bildiğim ve güvendiğim bir monitördür. ASUS kullanıcısı olarak ASUS'ların TUF serisinin birçok modelini beğenmediğimi çoğu konuda dile getirmişimdir. ASUS piyasada aynı Samsung'un telefonları gibi çok görünmek için ürettiği monitörlerle dolu. Aralarında bu önerdiğim gibi nadir iyi diyebileceğimiz 1-2 model var. O yüzden alabilirsin.
Alternatif olarak AOC 27" 27G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP D-SUB AdaptiveSync USB 3.2 Pivot FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA bu AOC abimiz var. Fakat ASUS daha üstün.
Önerinizi Dikkate alacağım Cevabınız için Çok teşekkürler

Geri
Yukarı