AÖF aynı senede iki bölüm okunabilir mi?

Dark Dean

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Daha önceden 2 senelik bir bölüm bitirdim. Sınavsız 2. üniversite şansımı denemek istiyorum. Eğer yanlış anlamadıysam 4 üniversite var ama kalan 3 üniversite YKS şartı var. Bu yüzden Anadolu Edu'den 2 bölüm okuyacağım. Kayıt tarihleri ne zaman? Aynı senede 2 bölüm okunabilir mi? Harç ücretleri neler? Deprem bölgesindeyim ve çalışıyorum. İzinim yok sınavlar Online olacak mı?

Bildiğim kadarıyla 1 örgün 1 açık öğretim oluyor ama 2 aöf olmuyor. Konuyu netleştirmek için pazartesi günü yeniden canlandırayım konuyu. Ön lisans iş sağlığı ve güvenliğine kayıtlıyım 600tl civarı ödemiştim. Yaz 2023 dönemi için online idi.

Bildiğim kadarıyla 1 örgün 1 açık öğretim oluyor ama 2 AÖF olmuyor. Konuyu netleştirmek için pazartesi günü yeniden canlandırayım konuyu. Ön lisans iş sağlığı ve güvenliğine kayıtlıyım 600TL civarı ödemiştim. Yaz 2023 dönemi için Online idi.

Diğer bölüm için bir sene daha beklemem lazım sanırım. Bu harç haricinde ekstra ücret var mı? Sadece yaz dönemi mi Online?

Geri
Yukarı