Üniversite ve bölüm önerisi (AÖF)

bratislavaa

Decapat
Arkadaşlar 4 yıllık bir lisans bölümüne yerleştim. (gastronomi) ama 2. üniversite olarak da bir bölüm okumak istiyorum. Şu an aklımda Anadolu yönetem bilişim sistemleri var. Var mı tavsiyesi olan üniversite ya da bölüm ve diploma işe yarar mı? Teşekkürler.

Türkiyede ne diye 2. üniversiteyi okursun ki zaten diploman tuvalet kağıdından daha değersiz bu ülkede tamamıyla vakit kaybı.
Üniversiteler de üniversite değil zaten bizim ülkede.

YBS işletme derslerini de içerdiği için gastronominin yanında güzel bir seçenek.
Bu arada gastronomi güzel bir bölüm. Eğer yaptığınız işi severek yapıyorsanız ve kendinizi geliştirirseniz çok farklı yerlerde güzel gelir ile çalışabilirsiniz.

4 yıllık üniversite okumak daha iyi. 2 yıllık üniversite için YBS olur diyorum. Tabii içinde işletmenin olduğuna dikkat et.

YBS işletme derslerini de içerdiği için gastronominin yanında güzel bir seçenek.
Bu arada gastronomi güzel bir bölüm. Eğer yaptığınız işi severek yapıyorsanız ve kendinizi geliştirirseniz çok farklı yerlerde güzel gelir ile çalışabilirsiniz.

Çok teşekkürler. Tabii ki de seviyorum. Severek isteyerek ve bilerek seçtim. Ama bir yıl hazırlık okuyacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı