AÖF DGS kaydı yapılamıyor

Ben 2014 yılında mezun olduktan iki ay sonra bir Aile'nin yönettiği bilişim firmasında küçük bir işletme diyeyim işe başladım önceden temelim vardı lise yıllarımda çok çalışmıştım küçük çaplı yerlerde ilk şirket deneyiyim 2014 yılında oldu daha sonra burada 4 yıl network, data Center, ve Client destek üzerine 4 yıl çalışma fırsatı buldum burada kendimi daha iyi geliştirdikten sonra bir referans sayesinde özel bir bankada help deskte iş buldum buradada 3 yılı geçti çalışma zamanım fakat aslında işim help destek değil daha üst kademelerde sanallaştırma uzmanı data Center veya network üzerine fakat okul yüzünden sadece bu birimde çalışabiliyorum çünkü diğer birimlerde ya lisans mezunları var ya da müh'ler çalışmakta o yüzden eğitimin önemini gerçekten insan sonradan çok iyi anlıyor ama şunu diyebilirim eğitimde bir yere kadar insan kendini geliştirdikten sonra tecrübeliysede eğer önü her türlü açılıyor her şey kendini geliştirmekte problem çözebilme analitik düşünebilme ve risk alma yetenegi olan insan her türlü tutunabilir sektörde.

Sunuculara bayağı hakimsiniz ve ülkemizde az bulunan insanlardan birisiniz. Okula takılmaları tuhaf bazen okula bakmadan bilgi birikimine göre üst seviyeden hemen başlatıyorlar. Sizin yerinize bilişim sistem mühendisi almışlardır mühendislik okuduğu için. Front-End developer olmak istiyorum bende. Şu ana kadar responsive ve flexbox kavramlarını kendim öğrendim. 20 yaşındayım. En kötü günde en fazla 300 TL kazanacağım freelance iş yapacak kadar Front-End seviyem olsa şimdilik yeterli.

Sunuculara bayağı hakimsiniz ve ülkemizde az bulunan insanlardan birisiniz. Okula takılmaları tuhaf bazen okula bakmadan bilgi birikimine göre üst seviyeden hemen başlatıyorlar. Sizin yerinize bilişim sistem mühendisi almışlardır mühendislik okuduğu için. Front-End developer olmak istiyorum bende. Şu ana kadar responsive ve flexbox kavramlarını kendim öğrendim. 20 yaşındayım. En kötü günde en fazla 300 TL kazanacağım freelance iş yapacak kadar Front-End seviyem olsa şimdilik yeterli.
20 yaşındasın bence müh düşün derim gerçekten çok büyük kurumsal firmalarda karşına çıkıyor engel olarak bizim IK yönetimimiz kesinlikle lisans YBS veya Müh mezuniyeti zorunluluğu koşuyor çünki çok kurumsal bir banka diyeyim isim vermeden hatta ve hatta gözlerime şahit oldugum konular bile oldu işe girecek olan adayların tercihlerinde AÖF mü yoksa Örgün Eğitim mezunumu onu bile değerlendiriyorlar kendi aralarında eğer AÖF se eleniyor aday ama Örgünse şansı bir kademe daha yüksek oluyor

20 yaşındasın bence müh düşün derim gerçekten çok büyük kurumsal firmalarda karşına çıkıyor engel olarak bizim ık yönetimimiz kesinlikle lisans ybs veya müh mezuniyeti zorunluluğu koşuyor çünkü çok kurumsal bir banka diyeyim isim vermeden hatta ve hatta gözlerime şahit oldugum konular bile oldu işe girecek olan adayların tercihlerinde AÖF mü yoksa örgün eğitim mezunumu onu bile değerlendiriyorlar kendi aralarında eğer AÖF SE eleniyor aday ama örgünse şansı bir kademe daha yüksek oluyor.

Böbrek rahatsızlığım yüzüne yurtta kalma vb durum elverişli değil. Böbrek ağrısı en az 2 gün, sıfır tuz tüketimi vs maalesef mühendislik okuyamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı