AÖF DGS kaydı yapılamıyor

Dikey geçiş butonu bendede aktif değil. Bugün üniversiteyi aradım sistemde sıkıntı var ara ara deneyin dediler. Farklı bir bölümden gelindiyse dikey geçiş fark butonu ile oluyormuş. Ben bilgisayar programcılığından geçiş yaptım dikey geçiş butonu ile kayıt olmam gerekiyormuş.

Dikey geçiş butonu bende de aktif değil. Bugün üniversiteyi aradım sistemde sıkıntı var ara ara deneyin dediler. Farklı bir bölümden gelindiyse dikey geçiş fark butonu ile oluyormuş. Ben bilgisayar programcılığından geçiş yaptım dikey geçiş butonu ile kayıt olmam gerekiyormuş.

Fark ders ile yaptım. Hala bende aktif değil. Salı günü kayıtların son günü. Ais ösym eğitim durumunda ybs lisans bölümü çıkıyor ve e devlet öğrenci belgesinde öğrenci olduğum görünüyor.
@ali dursun sizde butonda böyle yazıyor mu acaba?

dgs.JPG

Son düzenleme:
Fark ders ile yaptım. Hala bende aktif değil. Salı günü kayıtların son günü. Ais ösym eğitim durumunda ybs lisans bölümü çıkıyor ve e devlet öğrenci belgesinde öğrenci olduğum görünüyor.
@ali dursun sizde butonda böyle yazıyor mu acaba?

Eki Görüntüle 1172341
Hocam bende dediğiniz gibi fark ders ile başvurdum bugün. Telefonuma otomasyon giriş şifresi geldi. Başvurumda onaylanmış öğrenci olarak gözüküyorum şuan.

Bende Bilgisayar Programcılığından kayıt yaptırdım fark ders ekranından herşey tamam alacağımız sanırsam 7 ders var fakat sormam gereken şu materyal olarak nasıl çalışacağız nelere çalışacağız yada nasıl çalışırsak daha iyi verim alabiliriz sınavlarda buna odaklanmak lazımki Vize sınavları 28 29 kasım gibi olacak

Hocam bende dediğiniz gibi fark ders ile başvurdum bugün. Telefonuma otomasyon giriş şifresi geldi. Başvurumda onaylanmış öğrenci olarak gözüküyorum şu an.

Öğrenci olduğunuzu ilk nereden öğrendiniz? Ben sistemi dolaşırken öğrenci belgesinde gördüm. Hayırlı olsun. Ders seçimi yapmadınız değil mi sistem otomatik getirdi bilgileri.

Bende bilgisayar programcılığından kayıt yaptırdım fark ders ekranından her şey tamam alacağımız sanırsam 7 ders var fakat sormam gereken şu materyal olarak nasıl çalışacağız nelere çalışacağız ya da nasıl çalışırsak daha iyi verim alabiliriz sınavlarda buna odaklanmak lazımki vize sınavları 28 29 Kasım gibi olacak.

Hayırlı olsun. Yanlış bilgi değilse vizede 1-4 ünite arası finalde 1-8 arası soruyorlar. Çalışma planı size kalmış. E-kampüs üzerindeki PDF ve videolardan çalışacaksınız.

Son düzenleme:
Bende Bilgisayar Programcılığından kayıt yaptırdım fark ders ekranından herşey tamam alacağımız sanırsam 7 ders var fakat sormam gereken şu materyal olarak nasıl çalışacağız nelere çalışacağız yada nasıl çalışırsak daha iyi verim alabiliriz sınavlarda buna odaklanmak lazımki Vize sınavları 28 29 kasım gibi olacak
Hocam ekampus üzerinden dersler ve içerikleri çıkıyor. Aslında bölümün şöyle whatsapp vb. grubu olsa daha iyi olur gibime geliyor.

Öğrenci olduğunuzu ilk nereden öğrendiniz? Ben sistemi dolaşırken öğrenci belgesinde gördüm. Hayırlı olsun. Ders seçimi yapmadınız değil mi sistem otomatik getirdi bilgileri.

Hayırlı olsun. Yanlış bilgi değilse vizede 1-4 ünite arası finalde 1-8 arası soruyorlar. Çalışma planı size kalmış. E-kampüs üzerindeki PDF ve videolardan çalışacaksınız.
Hocam telefonuma otomasyon giriş bilgisi geldi. O zaman anladım kayıt olduğumu. Dediğiniz gibi sistemi dolaşırken öğrenci belgemide gördüm. Dersleri otomatik seçti. Ek bir şey yapmamız gerekmiyor sanırsam.

Hocam telefonuma otomasyon giriş bilgisi geldi. O zaman anladım kayıt olduğumu. Dediğiniz gibi sistemi dolaşırken öğrenci belgemide gördüm. Dersleri otomatik seçti. Ek bir şey yapmamız gerekmiyor sanırsam.

Alışkanlık bilgisayar programcılığı okurken hep ders seçimi yaptığımdan alışkanlık oldu. Tuhaf geliyor.

Geri
Yukarı