AÖF en kolay 4 yıllık bölüm hangisi?

Olympusson907

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. 2 hafta sonra YKS'ye gireceğim ve açık öğretim fakültelerinden puanı olabildiğince düşük ve kolay bir 4 yıllık bölüm arayışındayım. Biraz araştırma yaptım ama istediğim sonuca ulaşamadım.
Amacım okumak o bölümün üzerine gitmek değil sadece askerliği tecil ettirmek için 4 yıllık bir bölüm kazanmam gerekiyor.
Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Hocam bir de olabildiğince düşük puanla yerleşebilecegim bir bölüm olmalı hiç çalışmadım sınava çünkü özelde 250 280 arası yaparım ama
Açıköğretim bölümlerinin puanları bile olmuyor bazılarının o puanla girersin zaten :D

Açıköğretim (AÖF) Bölümleri 2023 Taban Puanları Başarı Sıralamaları bak burdan puanlarına mesela 2 yıllık bölüme girsende 4 yıllık gibi tecilli oluyorsun diye biliyorum onada bakabilirsin

Herkese merhaba. 2 hafta sonra YKS'ye gireceğim ve açık öğretim fakültelerinden puanı olabildiğince düşük ve kolay bir 4 yıllık bölüm arayışındayım. Biraz araştırma yaptım ama istediğim sonuca ulaşamadım.
Amacım okumak o bölümün üzerine gitmek değil sadece askerliği tecil ettirmek için 4 yıllık bir bölüm kazanmam gerekiyor.
Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Sizin yerinizde olsam YBS bölümünü tercih ederdim. En azından elle tutulur bir bölüm olsun. :D Anadolu Üniversitesi'nde vardı sanırsam.

Geri
Yukarı