Aorus 15P KC deneyimim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
12.nesil yazılımı bende çalışmıyor ben W10 kullanıyorum. Bu konu hakkında bir bilgim ve fikrim yok. Denemek lazım.
Control Center'a müdahale etmiyoruz. İşlevselliğinde en ufak bir sorun olmuyor.

12. nesil yazılımı nasıl kurabilirim? Cihazım Aorus 15p xd. Sizin cihazınız ne? Hangi cihazın Control Center'ini kurdunuz?

12. nesil yazılımı nasıl kurabilirim? Cihazım Aorus 15p xd. Sizin cihazınız ne? Hangi cihazın Control Center'ini kurdunuz?

Buradan 3060 modele ait olanı yani KE4'ü indirmiştim ancak muhtemelen hepsi aynı. Son sürümü indirdiğimde pil sürem 2 saate kadar düşmüştü ve format atmadan eski sürümü indirsemde düzelmedi.
22.08.09.01 Bu sürümü kullanıyorum şuan ve işlemciden model adına kadar her şeyi tanıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (32).png
    428,1 KB · Görüntüleme: 20
Çok teşekkür ederim indiriyorum

@Leowhans Hocam sadece bios sürümleri gözüküyor hata bendemi?

Gigabyte'ın kendi sitesinden indiriyorum. teşekkürler.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim indiriyorum

@Leowhans Hocam sadece bios sürümleri gözüküyor hata bendemi?Eki Görüntüle 1651118
Bu da çalışmıyor nedense?
Aorus sayfasından bulursunuz hocam. Kopyalayınca bozuluyor link.
aorus 15p ke4 driver Şu şekilde aratıp aorus sayfasına girince ulaşırsınız tüm modellere.

Bu arada gigabyte sayfasında eski sürümler bulunmyor.

Gigabyte'ın kendi sitesinde düzgün hocam teşekkür ederim.

@Leowhans hocam rahatsız ediyorsam kusura bakmayın
CPU sıcaklığı bilgisayar ilk açıldığında 1-2 saniye gözüküp gidiyor sizde de böyle mi?

Vede sol alttaki ayarlar kısmına girince geri çıkamıyorum oradanç

Evet, cpu sicakligi bende de gözükmüyor maalesef; yukarıda atmıştım aynı yeri size. Ayrica ayarlar kısmına 12. Nesili aylardır kullanmama rağmen hiç girmedim, dikkatimi çekmemisti.
Şimdi denedim ve bir sorun yok. Normal duruyor.

Tamamdır teşekkür ederim hocam müsait olunca dediğiniz gibi eski sürümünü kuracağım bende.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…