Aorus 15P KC deneyimim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Monster Tulpar T5 V21.4 var ekranı 2k 165Hz %100 sRGB, tabi Monster'la olan ilişkinizi bilemeyeceğim.

Hiç bir yerde yok. Bide şuna dikkat edin. Çoğu marka ips level ekran kullanıo. Buna güçlendirilmiş tn ekran diolar. Bunla ilgili nette çok kısıtlı bilgi var.
Legion 7 ve 5 Pro'nun ekranları eşsiz. Direkt IPS ayrıca.
Monster Tulpar T5 V21.4 var ekranı 2k 165Hz %100 sRGB, tabi Monster'la olan ilişkinizi bilemeyeceğim.
G-Sync yok.

Teşekkürler verdim ben sipariş sayenizde gördüm.

Hocam sanırım bu sitede direkt mesaj yok kurulumda driverda bir sıkıntıyla karşılaşırsam size ulaşabileceğim bir hesap var mı DC falan?

Hocam Merhaba, sanırım İtopya da ki Aorus (15, 500 TL olan) modeli sipariş geçtiniz. Şimdi bu model benim de kafama yattı. Sipariş geçsem arada bayram tatili var. Tahmini ne zaman kargoya verilir, İtopya'ya bunu sordunuz mu? Bir de bu modellerde kulaklı hediyesi oluyordu. Sitede bu belirtilmemiş. Hediye yanında gelir mi? Son olarak taksit konusua vade farkı alıyor. Siz ödemeyi nasıl yaptınız?

Ben de aynısından aldım, tek çekim şeklinde. Kulaklık hediyesi gelmiyor, klavyesi görsellerdekinin aksine Türkçe klavye, kargo durumunu bilmiyorum.

Kargoya hemen veriyorlar. Fakat verdikleri şirket UPS. Benim ürünümü hızlıca getirdiler ama şehrimin başka bir ilçesine hemen adres değişikliği yaptırdım bir gün sonra ulaştı. Tabi bu olay 40 yılda bir denk gelir. Kutuda gayet sağlamdı. Gigabyte 2 kutu koymuş. İtopya'da bir tane koymuş. Birşey olması imkansız.

Hocam şu an cumartesi. Şimdi sipariş versem, kargoya vermezler, bayram sonrasına kalır diye düşünüyorum.
Ben de aynısından aldım, tek çekim şeklinde. Kulaklık hediyesi gelmiyor, klavyesi görsellerdekinin aksine Türkçe klavye, kargo durumunu bilmiyorum.
Hocam siz ne zaman sipariş geçmiştiniz?

Hocam şu an cumartesi. Şimdi sipariş versem, kargoya vermezler, bayram sonrasına kalır diye düşünüyorum.

Hocam siz bugün mü sipariş geçtiniz?
Şuan verirseniz ve bugün teslim ederlerse kargoya, pazartesi gelir diye düşünüyorum.

Hocam siz ne zaman sipariş geçmiştiniz?
Dün saat 19.00 gibi, şimdi baktım kargoya verilmiş. T129Atak'ın dediği gibi kargo firması UPS.

Şuan verirseniz ve bugün teslim ederlerse kargoya, pazartesi gelir diye düşünüyorum.
Hocam şimdi sipariş geçtim. Bakalım ne olacak. Siparişi geçtikten sonra ürün yayından kalktı Halbuki kalan adet, sipariş geçmeden öce 23 idi. ilginç

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…