Elektronik Aorus H5 349TL

Gigabyte Aorus H5 modelini sırf merakımdan evde 3 4 tane kulaklığım olduğu halde aldım lakin beklenti olarak biraz hayal kırıklığı oldu benim için çünkü berilyum sürücü falan deyip insanları bir nevi kendilerine çekmeye çalışıyorlar ama şunu da belirteyim sesler son ses müzikte falan net bozulma boğulma cızırtı yok yani müzik için güzel net fakat ahım şahım farklı bir sesi yok oyunlarda ses kasma olayı güzel sıkıntı yaşanmıyor ses kaydedici ile sesimi denedim çok kötü gelmedi ama arkadaşlarımla konuşurken bana söyledikleri eski kulaklığın mikrofonu daha iyiydi dediler sesin sanki burnun tıkalı gibi tiz geliyor dediler

Eski kulaklıkta onikuma K20 mesela ucuz basit bir ürün.

Diğer denediğim kulaklıklar

RAPOO vPro VH500

Eksa E900 Pro

Razer BlackShark v2X

Malzeme kalitesi olarak güzel bir ürün bu paralara alabileceğiniz diğer ürünlere kıyasla kulak pedleri falan güzel rahat bu fiyatlardaki birçok kulaklık son ses müzikte ya cızırtı yapıyor sesleri birbirine katıyor ya da sesi az çıkıyor bence fena değil fiyatına göre ama daha fazlasını verir miydim hayır 🙂

Dolar 17.5 fiyat 349 TL

E

Gigabyte Aorus H5 modelini sırf merakımdan evde 3 4 tane kulaklığım olduğu halde aldım lakin beklenti olarak biraz hayal kırıklığı oldu benim için çünkü berilyum sürücü falan deyip insanları bir nevi kendilerine çekmeye çalışıyorlar ama şunu da belirteyim sesler son ses müzikte falan net bozulma boğulma cızırtı yok yani müzik için güzel net fakat ahım şahım farklı bir sesi yok oyunlarda ses kasma olayı güzel sıkıntı yaşanmıyor ses kaydedici ile sesimi denedim çok kötü gelmedi ama arkadaşlarımla konuşurken bana söyledikleri eski kulaklığın mikrofonu daha iyiydi dediler sesin sanki burnun tıkalı gibi tiz geliyor dediler.

Eski kulaklıkta onikuma K20 mesela ucuz basit bir ürün.

Diğer denediğim kulaklıklar.

Rapoo vPro VH500.

Eksa E900 Pro.

Razer BlackShark v2X.

Malzeme kalitesi olarak güzel bir ürün bu paralara alabileceğiniz diğer ürünlere kıyasla kulak pedleri falan güzel rahat bu fiyatlardaki birçok kulaklık son ses müzikte ya cızırtı yapıyor sesleri birbirine katıyor ya da sesi az çıkıyor bence fena değil fiyatına göre ama daha fazlasını verir miydim hayır 🙂

Dolar 17.5 fiyat 349 TL.

E900 Pro mu daha iyi blackshark v2X mi?

E

E900 Pro mu daha iyi blackshark v2X mi?
bana kalırsa ses olarak veya ses kasma yönünden blackshark v2x derim derisi ve pedleri de oldukça kaliteli ama müzik dinleme ve sağlamlık derseniz e900 pro da üzmez 🙂 e900 proda ses kasmayi sevmiyorum 7.1 açınca da ses boğuklaşıyor onun dışında iyi. Alacak olsam ikisininde almaz yeni ürün alırdım zira ilginc bir şekilde razer kulağımda ağrı yapıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı