Aorus laptopta iGPU modunda ekranın yarısı siyah görünüyor

Garantiye gitmesi taraftarıyım. Bozuk ürün satan firma paşa paşa tamir etmeli.

@Radeon RX 5500M hocam peki garantiye göndermeyip iade ya da değişimi İtopya'dan istesem onlarda büyük ihtimal garantiye göndereceğiz der ben PC'yi garantiye gönderip üzerinde işlem yapılmasına izin vermek yerine direkt tüketici mahkemesine başvursam bu süre zarfında bilgisayarımda elimde kalır sonuç açıklandığında iade ya da değişim yaptırsam nasıl olur?

@Radeon RX 5500M hocam peki garantiye göndermeyip iade ya da değişimi İtopya'dan istesem onlarda büyük ihtimal garantiye göndereceğiz der ben PC'yi garantiye gönderip üzerinde işlem yapılmasına izin vermek yerine direkt tüketici mahkemesine başvursam bu süre zarfında bilgisayarımda elimde kalır sonuç açıklandığında iade ya da değişim yaptırsam nasıl olur?

Hocam İtopya ile iletişime geçtiğinizde muhtemelen direkt iade alırlar. 2 hafta geçmediyse. Şahsen direkt cihazdan kurtulmaya çalışırdım.

Gigabyte Aorus 15P KC laptopu alalı 2 gün oldu.
Laptopu iGPU modunda başlatınca ekranın yarısı siyah olarak kalıyor ama açma kapatma tuşunu basıp tekrar açınca düzeliyor.
dGPU modunda herhangi bir sorun yaşamıyorum.
Bütün sürücüler güncel. Cihazın BIOS'u güncel geldi. Benim güncellememe gerek kalmadı.

Güncelleme:

Hocam laptop geldi. Paneli değiştirdiler. Şimdilik hiçbir sorun yok iGPU modunda 60 Hertz'de ekranın kararma olayı artık yok PC de çizik dahi yok teknik servis elemanına kibarca yalvarmam etkili olmuş😄😄

Geri
Yukarı