AORUS RTX 2060 Super Ne zaman Türkiye'ye Gelir?

DIABLO36

Hectopat
i7 4790(16GB RAM) ile RTX 2060 kullanıyorum. BF5 gibi oyunlarda darboğaz oluyor onun haricinde olmuyor diyebilirim.
Hepsiburada ya da n11'e gelebilir ama ne zaman gelir kesin bir şey demek zor. Bence 1-2 ay sonra falan gelebilir.

4 bin olmaz diye düşünüyorum. Çünkü aynı modelin (super olmayan) 2070’i indirimlerde 4500 gibi fiyatlara bulunabiliyorken öyle bir hata yapmazlar diye de düşünüyorum.
Hocam şuan RTX 2060 SUPER modellerinin diğerlerine nazaran kötü soğutmalı Ventus ve Armor modelleri bile 3600'den aşağıya zor bulunuyor. ROG ve Gaming Z zaten 4000 TL civarı.

Çok pahalıymış...
Fiyatlarda orantısızlık var. RTX 2080 bile 4100 TL'ye inerken bunların bu fiyattan satılması çok mantıksız.
GIGABYTE GeForce RTX 2060 Super WINDFORCE OC 8G Graphics Card, 2 x WINDFORCE Fans, 8GB 256-Bit GDDR6, GV-N206SWF2OC-8GD Video Card - Newegg.com buradan alın derim. Türkiye'de aşırı pahalı olacaktır. Ayrıca Nvidia oyunda hediye ediyormuş. Ben şuan telefondan göremiyorum fakat bilgisayardan vergi dahil fiyatı TL olarsk gözüküyor.
2900 TL hocam.

Fiyatlarda orantısızlık var. RTX 2080 bile 4100 TL'ye inerken bunların bu fiyattan satılması çok mantıksız.

2900 TL hocam.
2900 TL bence gayet iyi Türkiye fiyatlarına göre. Yurt dışında ucuz diye alınan kartların pahalı diye yanına yaklaşamıyoruz. Ekonomik kriz yok, ekonomimiz iyi iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı