AoT mangaya nereden başlanmalı?

Enes_Tiryaki

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben normalde manga okumam çünkü o hazzı okuyarak alamam ama Aot'un final sezonu 2 bölüm ve 2. bölümü 2022 de çıkacak. Ben bu kadar bekleyemeyeceğim o yüzden mangasını okumaya karar verdim. Şimdi gelelim soruya: animede 75. bölüm mangada kaçıncı bölüm oluyor?

Ben normalde manga okumam çünkü o hazzı okuyarak alamam ama Aot'un final sezonu 2 bölüm ve 2. bölümü 2022 de çıkacak. Ben bu kadar bekleyemeyeceğim o yüzden mangasını okumaya karar verdim. Şimdi gelelim soruya: Animede 75. bölüm mangada kaçıncı bölüm oluyor?

114-115-116 3'ünden birisi olması lazım.

Ben normalde manga okumam çünkü o hazzı okuyarak alamam ama Aot'un final sezonu 2 bölüm ve 2. bölümü 2022 de çıkacak. Ben bu kadar bekleyemeyeceğim o yüzden mangasını okumaya karar verdim. Şimdi gelelim soruya: Animede 75. bölüm mangada kaçıncı bölüm oluyor?

Ha bu arada söyleyeyim nisan 9'da manga bitiyor.

114-115-116 3'ünden birisi olması lazım.
4. sezonun 16. bölümünden bahsediyorsunuz değil mi? Eğer öyleyse buyurun.
Teşekkürler.

Ha bu arada söyleyeyim nisan 9'da manga bitiyor.
Az kalmış bayağı, benim için daha iyi beklemek zorunda kalmayacağım en azından ben bitirdiğimde manga da bitecek.

Peki hangi siteden okumam daha rahat olur yani daha hızlı, göze yakışır ve çevirisi iyi olan bir site önerebilir misiniz göze yakışır olması çok önemli değil ama çok fazla seçenek varsa diye söyledim.

Bence de mangayı okuyarak en iyisini yapıyorsun. Zaten 9-10 ay gibi bir süre var o zamana kadar unutursun. Ek olarak mangayı okuduktan sonra animasyona dönüşmesini beklemek daha heyecanlı dün en sonda ki malum sahnede heyecandan titriyordum kıyamet kopacak diye.

Sezon 4 bölüm 16'da iseniz chapter 116'dan başlayabilirsiniz.
Zaten biliyorum yukarıda söylediler bana site lazım şuan okuyacak.
Geçen başlayasım geldi fakat manga stilini beğenmediğim için açıp en baştan Berserk okudum. Bana göre AoT animesi, mangayı taşıyor sunum konusunda.
Zaten ben de normalde manga okumam aynı hazzı vermez ama o heyecanı ben 1 yıl boyunca tutamam o yüzden mangaya başladım.
Bence de mangayı okuyarak en iyisini yapıyorsun. Zaten 9-10 ay gibi bir süre var o zamana kadar unutursun. Ek olarak mangayı okuduktan sonra animasyona dönüşmesini beklemek daha heyecanlı dün en sonda ki malum sahnede heyecandan titriyordum kıyamet kopacak diye.
Dediğim gibi zaten 1 yıl kim bekler o aksiyon sönecek, hikaye unutulacak ve unuttuğum için büyük ihtimal baştan izlerdim falan katlanamam hiç manga okuyorum o yüzden.

Geri
Yukarı